gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

karne!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir: -"Getir bakayım şu karneyi!" -"Al baba..."
    Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
    -"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
    -"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

karne! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karne nickleri

karne nickleri

karne nickleri komik karne nickleri yazıları yazilari mesajları Aldım karnemi kapattım okul defterimi Karne günü geldi çattı, artık dünyadan demir almalı :'( Aldım teşekkürü uçtum gün boyu.. Takdir teşekkür palavra karne al hayatını yaşa Karne mi dedin bilmiyorum ben görmedim Karne karne dedin başımın etini yedin al sana karne kızma sakın bana anne /= Karneleri aldık ayvaları yemeye...
  2. Karne Bahaneleri

Karne Bahaneleri

karne bahaneleri Karnede gelecek kötü not için kendisini korku saran öğrencinin hem kendini hem ailesini avutmak için bahaneleri buyrun kızlar.:D Hoca doğru dürüst ders anlatmıyor ki.. Sınıf çok gürültülü! Dersi dinleyemiyorum bile! Hocalar derse girmiyor. Dersler hep boş! Ne zaman derse hazırlıksız gitsem, o gün yazılı veya sözlü oluyor. Bu sezon çok sık elektrik kesildi. Hiç ders...
  3. Bakın bakalım karneniz nasıl ??

Bakın bakalım karneniz nasıl ??

karne şekilleri Hem çocukların karnesi nasıl olacak heyecanı. Hem de tatilde ne yapacağız; nasıl eğleyeceğiz çocukları düşüncesi… Tatilde yapılabileceklerle ilgili birçok şey yazılıp çiziliyor. Çocuklarla yakından çalışan uzmanlar özetle hem dinlensinler, eğlensinler hem de öğrendiklerini tekrar etsinler diyor. Buna benim ekleyebileceğim çok birşey yok. Sadece bir anne olarak, artık sabahları...
  4. Karnelerde Değişiklikler Yapıldı 2013

Karnelerde Değişiklikler Yapıldı 2013

Bu konu; Karnelerde Değişiklikler 2013 haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Şubat tatiline girmemize az bir zaman kala, MEB yaptığı bir duyuruyla karnelerdeki değişikliklerden bahsetti. Eskiden beri tek tip olarak basılan karneler, artık ilk ve ortaöğretim olmak üzere iki tip olarak basılacak. İşte haberin detayları... Daha önce karnelerde yer almayan İstiklal Marşı...
  5. okullarda karne parası toplanacakmı ?

okullarda karne parası toplanacakmı ?

Merhabalr. Benim çocuğum bu sene okula başladı ve eskiden bizim zamanımızda okullarda karne verilmeden önce velilerden para talep edilirdi. Hatta öğretmenlerimiz para getirmeyene karne yok derlerdi. Acaba sistem hala aynı şekilde mi işliyor ?

Sayfayı Paylaş