gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

karneler ne zaman veriliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam herkese. Bu yıl karneler hangi tarihte verilecek ? Gerçi bol bol kar tatili yaptık ama bakalım karneler nasıl olacak ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2012 2013 Eğitim Öğretim yılı 1. dönem 25 Ocak 2013 Cuma günü sona erecek ve o gün karneler verilecek. Böylece bu eğitim öğretim yılının ilk yarısı sona ermiş olacak. Tatilin ardından okullarda 2. dönem 11 Şubat 2012 Pazartesi günü başlayacak.

MaWiM bunu beğendi.
karneler ne zaman veriliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karne!

karne!

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir: -"Getir bakayım şu karneyi!" -"Al baba..." Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf. -"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce...
  2. Öğretmene Doğum Parası ne zaman ve ne kadar veriliyor

Öğretmene Doğum Parası ne zaman ve ne kadar veriliyor

Arkadaşlar Öğretmene Doğum Parası ne zaman veriliyor ve Öğretmene Doğum Parası ne kadar veriliyor bu konuda aranızda bilgisi oaln arkadaşlarım var ise lütfen sorumun cevabını versin. İyi günler.
  3. kemik suyu ne zaman veriliyor

kemik suyu ne zaman veriliyor

merhaba hanımlar bebeklere kemik suyu kaç aydan sonra veriliyor acaba şu an benim bebeğim 5 aylık sizler ne zaman vermeye başladınız tecrübeli anneler yardımlarınızı bekliyorum
  4. Türkiye diyanet vakfının bursları ne zaman veriliyor ?

Türkiye diyanet vakfının bursları ne zaman veriliyor ?

Selamlar arkadaşlar. Duyduğuma göre Türkiye diyanet vakfı burs veriyormuş. Bu bursların başvuru ve sonuçlarını nereden öğrenebilirim ?
  5. çalışan anneler için kreş yardımı ne kadar veriliyor

çalışan anneler için kreş yardımı ne kadar veriliyor

Selam arkadaşlar.Ben çalışıyorum ve 3.5 yaşında ki kızımı da kreşe vermem lazım.Bir yerde duydum çalışan annelerin çocukları için kreş yardım parası veriliyormuş.Bu doğru mu ve ne kadar veriliyor ?

Sayfayı Paylaş