gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karnesini Getirene İstanbul'u Seyretmek Bedava!

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karne hediyesi istanbul sapphire

Sevgili melekler, dün alınan karnelerin ardından hem çocuklar hem de aileler bir eğitim yılını daha bitirdiler. İstanbul Sapphire de tüm çocukların karne sevincini paylaşıyor ve 15-30 Haziran arasında karnesi ile gelen tüm öğrencilere Sapphire Seyir Terası'na girişleri hediye ediyor..

Karnesini Getirene İstanbul'u Seyretmek Bedava! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karne!

karne!

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir: -"Getir bakayım şu karneyi!" -"Al baba..." Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf. -"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce...
  2. İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı....

İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı....

istanbulu dinliyorum hikayesi istanbul u dinliyorum gözlerim kapalı hikayesi Unkapanı KöprüsÜ Rumeli Hisarı Anadolu Hisarı Dolmabahçe Sarayı ve Camii Kızkulesi Beşiktaş At Meydanı (Hipodrom) - Dikilitaşlar Divanyolu tarafından bakış Bozdoğan Kemeri- Saraçhane Süleymaniye Camii - Haliçte Surlar ve en sağda Cibali Sigara Fabrikası...
  3. karne nickleri

karne nickleri

karne nickleri komik karne nickleri yazıları yazilari mesajları Aldım karnemi kapattım okul defterimi Karne günü geldi çattı, artık dünyadan demir almalı :'( Aldım teşekkürü uçtum gün boyu.. Takdir teşekkür palavra karne al hayatını yaşa Karne mi dedin bilmiyorum ben görmedim Karne karne dedin başımın etini yedin al sana karne kızma sakın bana anne /= Karneleri aldık ayvaları yemeye...
  4. istanbul'u tek kareye sigdirdi

istanbul'u tek kareye sigdirdi

Koca istanbul'u tek kareye sigdirdi. Daha once istanbul'un havadan cektigi fotograflarini bir kitapta toplayan hava fotografcisi Orhan Durgut simdi de 15 milyonluk nufusu ve Bogaz'i Halic'i kopruleri Kiz Kulesi ile butun istanbul'u bir fotografta topladi. 330 derecelik bir aciyla cektigi bu fotograf dunyada ilk.
  5. Karne Bahaneleri

Karne Bahaneleri

karne bahaneleri Karnede gelecek kötü not için kendisini korku saran öğrencinin hem kendini hem ailesini avutmak için bahaneleri buyrun kızlar.:D Hoca doğru dürüst ders anlatmıyor ki.. Sınıf çok gürültülü! Dersi dinleyemiyorum bile! Hocalar derse girmiyor. Dersler hep boş! Ne zaman derse hazırlıksız gitsem, o gün yazılı veya sözlü oluyor. Bu sezon çok sık elektrik kesildi. Hiç ders...

Sayfayı Paylaş