gebe
  1. bebiş111

bebiş111 Forum Okuru

karnimda iğne batar gibi ağri var hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında bebiş111 tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim adetim az geldi hamilemiyim adetim kısa sürdü hamile olabilirmiyim 3 gün sürdü
    slm canım ya bana yardımcı olurmusunuz ben bu ay ayın 1de adet oldum 2 gün sürdü günümde oldum şu an 17 gün oldu biteli 2 gün önce koyu kahve rengi gibi bi akıntım geldi az az 1gün ve kasığımda çok agrılarım oluyo sabahlarıda baş dönmem oluyo hamile olabilirmiyim günümde adet oldum ama o kanama neden gelmiş olabilir gögüslerim de iğne batar gibi agrılar oluyo ama şişme yok yardımcı olun nolur hamile olabilirmiyim

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Gebelik
    sorunu buraya yazsan daha çabuk cevap alırsın inş..
    Hamişsindir inş güzel haberlerini yazarsın

3. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    işallah hamişsindir madem 17 geçmiş test yap canım işallah bende hamişimdir :(( bebeklerimiz bizlere tutunur işallah

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilemiyim

anam gitde bi test alda yaptır. bunca ahiret sorusuna ne hacet var :D

karnimda iğne batar gibi ağri var hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güneşin batarken ortaya çıkardığı saheser tablo gibi resimler

güneşin batarken ortaya çıkardığı saheser tablo gibi resimler

güneş batarken resimler güneş batarken resimleri şaheser tablolar resim şaheser manzaralar
  2. gül gibi geçinmek varken

gül gibi geçinmek varken

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde tüm haber ajanslarında şu haber geçiyordu: “TÜBİTAK’ın desteğiyle ilk kez geniş çaplı bir çalışma yapıldı. Türkiye çapında kadınlarla yüz yüze görüşmelere dayanan araştırma sonucuna göre, her üç kadından biri kocasından dayak yiyor, her iki kadından biri bu dayağı gizliyor.” (8 Kasım 2007, Milliyet) Ülkemizde aile içi şiddet konusu gündeme geldiğinde, her zaman...
  3. İdrarımda yanma var hamilemiyim

İdrarımda yanma var hamilemiyim

erken adet oldum hamilemiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo sık ve yanmalı idrara çıkıyorum aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs...
  4. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz
  5. Hamileyim karnımda sertlik var

Hamileyim karnımda sertlik var

hamilelikte karnın sertleşmesi,gebelikte karında sertleşme neden olur,hamilelikte karında kasılmalar,gebelikte karında kasılmalar,gebelikte karın sertleşmesi hakkında bilgiler Karında sertleşme ve kasılma benzeri şikayetler hamileliğin son aylarında sıklıkla rastlanan şikayetlerdir. Bunlara kasık ağrısı da eşlik edebilir. Özellikle 6. aydan sonra doğuma kadar olan dönemde anne adayı...

Sayfayı Paylaş