gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karpuz dilimli bebek patiği, karpuz dilimli patik, bebek patik yapılışı

Sevgili melekler, şık ve kolay yapımı sebebiyle özellikle kız bebekler için tercih edilen karpuz dilimli bebe patiği yapılışını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz...

karpuz-dilimli-patik-modeli-ve-yapılışı-2015-5.jpg

Karpuz Dilimi Patiğin Yapılışı:

Çok kalın olmamak şartı ile şiş ile farklı yün.

25 ilmek atın.
    Yaklaşık 30 sıra kadar örmek istediğiniz iple haroşa örün sonra 10 ilmek kesin diğer ipinizle 4 sıra düz, diğeri ilede 4 sıra ters örün.
    9 ar sıra ördükten sonra kesin.

Dikim sırasında patiğin ön kısmını büzerek dikin ki karpuz dilimi modelini andırsın, yada resimlerden faydalanarak dikebilirsiniz..

karpuz-dilimli-patik-modeli-ve-yapılışı-2015-1.jpg karpuz-dilimli-patik-modeli-ve-yapılışı-2015-2.jpg karpuz-dilimli-patik-modeli-ve-yapılışı-2015-3.jpg karpuz-dilimli-patik-modeli-ve-yapılışı-2015-4.jpg

Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı

Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı

bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı karpuz dilimli patiği patikleri video karpuz dilimli dikimi ARKADASIMIN BEBEGİ OLACAK İNŞALLAH BENDE ONA GÜZEL BİR PATİK ÖRNEĞİ ARASTIRIKEN BUNU BULDUM VE PAYLASMAK İŞTEDİM HEM ÇOK ŞİRİN HEMDE ÇOK GÜZEL yapılışı: 25 ilmekle başlıyoruz.30 sıra haruşe ördükten sonra 10 sıra kesilirve beyaz iple 4 sıra düz pembe iple 4 sıra ters örüyoruz.9...
  2. Bebek Masajı Nasıl Yapılır ?

Bebek Masajı Nasıl Yapılır ?

bebek masajı nasıl yapılır bebek masajı resimli anlatım bebek masaj yağları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Kimi zaman bebeklerimizin çoğu gaz problemi yaşarlar. ozaman bazı teknikler işe yaramayabilir. bunun için bir de bebek masajını denemelisiniz melekler. bebek Masajı bebeği hem rahatlatır hemde Bebek masajı gaz problemini gidermiş olur. Peki bebek Masajı nasıl yapılır ?...
  3. İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı anlatımlı Havalar soğuk melekler :) Eskiler ne demiş, ayağını sıcak tut, başını serin. Biz de bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak, hem de gözünüze hitap edecek bir patik modeli paylaşıyoruz :) Yapılışı Öncelikle Patiğe elli ilmek atarak başlayın. beş haraşo iki düz iki ters altı düz...
  4. Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır biliyorsanız yazın

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır biliyorsanız yazın

Kızlar ben şu aldığım 6 kiloya feci halde takmış durumdayım lahana suyu da içiyorum ve birde karpuzun bol olduğu bu sıcak günlerde aklıma karpuz diyeti geldi de ama Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır bilmiyorum bu diyeti yapan varsa bana yazsın ya
  5. Bebek patiği nasıl örülür

Bebek patiği nasıl örülür

Hamileyim, bir kızım oalcak :) Ve ona bebek patiği örmek istiyorum, en kolayı o, hem hatırası olur :) Ama nasıl örülür bilmiyorum bana yardım edersiniz değil mi ? :)

Sayfayı Paylaş