gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Karpuz kol modası geliyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

karpuz kol elbise modelleri karpuz kollu elbise modelleri kol kollu gelinlik Çok eski zamanların modası olan karpuz kol modası yeniden ve yeni haliyle geri geliyor:)Ben küçükken karpuz kollu bir çok elbisem vardı.Annem güzel güzel kumaşlar alır bana çeşit çeşit karpuz kollu kıyafetler dikerdi.Çok severdim.Şimdi olsa şimdi de giyerim:)Ama artık annem yaşlandı, bende büyüdüm artık:):):)Zaman hızlı bir şekilde akıyor.İnsanlar değişiyor, yaşam şekilleri değişiyor, kafa yapıları değişiyor; ama moda değişmiyor sadece gelişiyor:):):):)
    Karpuz kollu elbiseleri bilmeyeniniz giymeyeniniz yoktur eminim:)Eskiden puantiyeli ama aynı modellerde bir çok karpuz kollu elbise vardı.Kumaşlar bile farklıydı.Şimdiler de ki kumaşlar çok özel ve kaliteli.Eski zaman artık eski de kaldı.Peki şimdilerin karpuz kol modasını merak eden var mı.?Bence var.O halde buyrunuz...

[​IMG][​IMG]

İşte yepyeni karpuz kollu elbise modeli:)Tabi bu kısa olanları.Dha bir çok modeli de çıkar.Bu sadece başlangıç...Görünümü çok güzel ama ben kısa değilde biraz daha uzun olmasını isterim ki kısa elbise giymeyi sevmem zaten eşimde giydirmez:D:D:D

Model şuan bu ama renkleri var.İşte diğer renkleri...

En göze çarpan bana göre siyah ve turkuaz.Pembe çok çafçaflı geldi bana:D

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    modelde oldukça şık durmuş bu tür bir ürün görürsem alabilirim canım saol

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    siyah fena sayılmaz:)

Karpuz kol modası geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yarasal kol modası

yarasal kol modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2010 uzun kol modası

2010 uzun kol modası

Bu modellere bayılıyroum şahsen.Neden; çok rahat olması ve çok şık durması ister jeanla ister etekle herşeyle yakışıyor.2010 senesinin trendleri arasında olacaktır haberiniz olsun=)
  3. 2011 Yarasa Kol Modası

2011 Yarasa Kol Modası

yarasa kollu bluz modelleri yarasa kol bluz modelleri kol abiye kollu abiye tunik 2011 kış sezonunun trendeleri arasında yer alan triko kazaklar,gösterişli ve rahatlığı bakımından kullanıcısına alternatif seçenekler sunuyor.Bunların yanı sıra yarasa kollu modeller ise son zamanların en tercih edelinleri arasında yerini alıyor.Sizlere seçtiğim modelleri sunuyorum Melek'ler...
  4. Hayvan Figürlü Koltuk Modası

Hayvan Figürlü Koltuk Modası

dekorasyon, koltuklar, hayvan figürlü koltuk, modelleri burada hanımlar 2011'de ilginç bir trend olan hayvan figürlü aksesuarlar ve tekstiller yaşam alanlarımızı vahşi doğaya teslim ediyor... Hem modada hem de dekorasyonda 2011'in ikon trendi haline gelecek sevimli hayvan figürleri ve desenleri ile biraz fazla doğal olacağız gibi! Doğal hayatın huzuruna her fırsatta gönderme yapan...
  5. Şifa deposu karpuz nelere iyi geliyor ?

Şifa deposu karpuz nelere iyi geliyor ?

Yaz aylarının en çok tüketilen meyvelerin den biridir karpuz.Sıcak havalarda ,ara öğünlerde yağlı yemek yerine tercih edilebiliyor.% 92 si su olan karpuz , serinlettiği gibi harareti de kesiyor.Saçtan tırnağa bir çok faydası bulunan karpuzu serum olarak bile düşünebilirsiniz.Su kaybını önlemede etkili olan karpuz da ,A ve C vitamini var.Bağışıklık sistemini güçlendiren besleyici olan karpuz...

Sayfayı Paylaş