gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kars resimleri Kars ilinden manzaralar

Konu, 'Doğu Anadolu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kars manzaraları kars resimleri ili resimleri ili görüntüleri yemekleri resimli Kars Türkiye'nin en uç noktasında bulunan şehirlerinden biridir arkadaşlar inanılmaz soguğunu zaten sanırım bilmeyen yoktur üşüdüğümüz zaman bile dondum diyoruz ya işte burda ağaçlar bile gerçekten donuyor arkadaşlar şimdi birlikte Kars iline göz atalım:)

Meşhur kafkas oyunu:)

Buyrun Kars ilinin ne kadar soğuk olduğunun resmidir:)

Kars resimleri Kars ilinden manzaralar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kars!

Kars!

kars
  2. Kars Mutfağı

Kars Mutfağı

kars mutfağı kars yemekleri karsın yemekleri Soğuk iklimin hakim olduğu Kars'ta hamurişleri ünlüdür. Çorba ve tatlılarda önemli yer tutar. Peynir alanında özel bir yere sahip olan sert Kars gravyer peyniri, yöre halkının önemli bir geçim kaynağıdır. Kars gravyer peyniri alacaksanız şu küçük önerileri unutmayın: iyi bir Kars gravyer peynirinde delikler aynı boyda ve düzenli, renk parlak...
  3. Kars ilimize ait gelenekler

Kars ilimize ait gelenekler

kars ilimiz müjde yastığı örnekleri müjde yastığı karsın gelenekleri kars gelenekleri Doğum Yörede çocuk, kısmet-bereket olarak nitelenmektedir. "Kız bereket, oğlan devlet" deyimi yaygındır. Bu anlayış ise çok çocukluğu ve çocuğa ilgiyi artırmaktadır . İlk çocuk erkekse "baca sökme" denen gelenek uygulanır. Komşu çocukları bacaya çıkarak kiremitleri kaldırır yada toprak...
  4. karsımdasın.....

karsımdasın.....

Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın, ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var....
  5. Kars

Kars

KARS GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 18.557 km² Nüfus: 325.016 (2000) İl Trafik No: 36 Kars Doğu Anadolu da ülkemizin en doğusundaki ve aynı zamanda karasal iklim dolayısıyla da en soğuk illerinden birisidir. Ancak mekanın bu olumsuzluğu ilin sanayii gelişmesinde nispeten olumsuz olmuş olsa da il turizm potansiyeli açısından bölgenin başlıca illerinden birisidir. İl ülkemizin başlıca kış turizm...

Sayfayı Paylaş