gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Karşı cinsi ellerinizle cezbedin

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bir kaç ufak müdahaleyle daha çekici eller… Ellerimizin, yaşın gizlenemediği organlarımız olduğunu söyleyen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, el estetiğinin son dönemde önem kazandığını, birkaç basit işlemle elleri güzelleştirmenin mümkün olduğunu belirtti. Prof.Kışlaoğlu, ellere uygulanabilen estetik uygulamalarla ilgili şu bilgileri verdi: Lazerli cilt gençleştirme: Ağrısız, ciltte tahriş ve kızarıklık bırakmayan, tedavi sonrası toparlama süresi gerektirmeyen yöntemdir. Yenilenen ciltteki hücreler daha düzgün, daha sıkı ve genç görünen bir yüzey oluşturur. Üçüncü seanstan sonra etkisi gözle görülebilir.
    Peeling yöntemi: Yüze uygulanan peeling, eller için de son derece başarılı bir yöntemdir.
    Hazır dolgu maddesi ya da kendi yağınızla lipofilling: El yüzeyinde yaşlılığa bağlı doku kaybında ise hazır dolgu maddesi uygulaması ya da lipofilling yapılarak cilt altı dolgun ve sağlıklı bir hale getirilir. Cilde anestezik krem sürüldükten sonra 5 dakika içinde ince bir iğneyle uygulama yapılır.
    Şimdiye kadar kök hücrelerin yalnızca yeni doğan göbek kordonunda olduğu biliniyordu Oysaki yetişkinlerin yağ hücrelerinde bol miktarda kök hücre var ve kök hücre açısından zengin yağ uygulaması çok başarılıdır.

Karşı cinsi ellerinizle cezbedin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kokunuz karşı cinsi çekiyor!

Kokunuz karşı cinsi çekiyor!

Hiç tanımadığınız biri yanınızdan geçiyor ve kokusu adeta sizi büyülüyor. Onun peşinden gitmek, onunla tanışmak istiyorsunuz. Peki ama neden? Sevgilinin kokusu Parfüm almaya giderken onu da yanınızda götürün! Sevgilinin kokusu Gül kokusu aşk, muhabbet, sevgi duygusunu yükseltir. Kişiler arasında duygusal çatışmaları ve çalkantıları dinginleştirir. Koku duyumuz aşık olacağımız kişiyi...
  2. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Ele Güne Karşı

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Ele Güne Karşı

Arayıp sormasan da unuttum seni sanma Dünya bir yana sen bir yana Aşık ettin beni kendine sonra da terkettin gizlice Aradım seni her yerde hiç kimselere soramadım Bekledim dön diye dönmedin bile bile Bile bile sevdiğimi korkundan gelmedin Arayıp sormasan da unuttum seni sanma sakın Dünya bir yana sen bir yana [Nakarat] Ele güne karşı yapayalnız böyle de olmaz ki Nasıl da gittin...
  3. Pomeranyalı Cinsi

Pomeranyalı Cinsi

pomeranyalı özellikleri pomeranyalı fiyatı fiyatları yavrusu pomeranyalı Temel Özellikleri Canlı, neşeli, gururlu ve itaatkardır Yabancılara havlama eğilimi vardır Neler Yapar? önceleri bir bekçi ve çoban köpeği idi Rönesans döneminde lüks köpek olarak kabul edildi Evini sever ve gerektiğinde korur Yavrular doğduğunda çok küçük ve narindirler üç yavru bir insanın avucuna sığabilir...
  4. Pekinese Cinsi

Pekinese Cinsi

pekines bakımı pekinese pekingese bakımı pekines özellikleri pekinese özellikleri Duygulu, sadık, cesur ve yabancılara karşı kuşkucudur. İri başı ve kırışık yüzünde, iri, çıkık, siyah gözleri parlar. Tüyleri ve kulakları uzundur.
  5. Karşı Cinsi Etkilemenin Astrolojik Sırları

Karşı Cinsi Etkilemenin Astrolojik Sırları

erkekleri burcuna göre etkileme,hangi burç erkek nasıl kadın ister,burcuna göre erkeklerin kadınlarda aradıkları,hangi burç erkek nasıl kadına aşık olur, Koç erkeğini etkilemenin yolları Atletik ve çekici bir erkektir. En belirgin özelliği aceleci ve sabırsız olmasıdır. Amaçladığı şeylere ulaşmak ve başarılı olmak onun hayatındaki en önemli şeydir. Son derece hırslı, dinamik ve cazibeli...

Sayfayı Paylaş