gebe
?

karşı cinse ondan hoşlandıınısı nası belli edersinis??????

1. Konuşmak istediğimi hal ve hareketlerimle belli ederim

75,0%
  2. Dikkatini çekecek hareketler yaparım

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Karşısına çıkıp içimden geçenleri olduğu gibi söylerim

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Asla belli edemem

25,0%
  5. Cep numarasını öğrenip ararım

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Yakın bir arkadaşımdan benim adıma konuşmasını isterim

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Her şeyi denedikten sonra `Kaybedeceğim bir şey kalmadı` der vazgeçerim

oy sayısı 0
    0,0%
  1. dadlu_shimariq

dadlu_shimariq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Karşı cinsten hoşlandığınızı ona nasıl belli edersiniz??

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında dadlu_shimariq tarafından paylaşıldı.

eet melekler ondan hoşlandıınıs nası belli edersini?? [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 6 Ekim 2009
Karşı cinsten hoşlandığınızı ona nasıl belli edersiniz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akrep Kadını Ve Karşı Cins

Akrep Kadını Ve Karşı Cins

Akrep Kadını - Koç Erkeği Akrep kadınıyla Koç erkeği arasındaki ilişki bu dünyaya göre değildir. İkisi de öfkeli ve savaşçı tiplerdir, kendilerine hükmettirmezler. Bunun için ister istemez sürtüşmeler olacaktır. Bu, sizi korkutmaktan çok, endişelendiren bir durumdur. Genelde dilinizi tutamazsınız. Koç erkeğinde ince duygulara yer yok tur. Onun fikrine saygı duymayı öğrenmelisiniz. Bunu...
  2. seven kişi nasıl belli eder

seven kişi nasıl belli eder

benim sınıfımda bir çocuk vardı allah tan korkmasam kendimi öldürürüm dedi sade kendimi değil seni de öldürmek istiyorum dedi bu ne anlama geliyor
  3. Bir Kadın Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?

Bir Kadın Hoşlandığını Nasıl Belli Eder ?

bir kadın hoşlandığını nasıl belli eder bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım Bir misafirimiz, biz bayanlara bir bayan hoşlandığını nasıl belli eder diye sormuş melekler. :) Sizlerden bu soruya yorumlarınızı bekliyoruz. Ancak bakın aşk doktoru lakaplı Mehmet Coşkundeniz bu soruyu nasıl cevaplamış... ''Bunu erkekler çok yanlış anlıyorlar . Kadının ( kızın ) birazcık yakınlık...
  4. Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?

Merhaba bayanlar, beğendiğim bir kız var ve ben henüz açılamadım.Hareketlerinden de birşey anlayamıyorum.Bana ancak siz yardım edebilirsiniz.Kadınlar hoşlandıklarını nasıl belli ederler ?
  5. Larenjit kendini nasıl belli eder

Larenjit kendini nasıl belli eder

Melekler, arkadaşım larenjit olabileceğimi söylüyor, annesinde de aynı belirtiler varmış.Yazarmısınız buraya lütfen larenjitin belirtileri neler ?

Sayfayı Paylaş