gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Karşılıksız Aşk İntiharı...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

KARŞILIKSIZ AŞK İNTİHARI

Uşak’ta aşkına karşılık
    bulamayan ve kara sevdaya yakalandığı iddia edilen genç yaşamına son verdi.
    Aybey mahallesi 1. Meltem sokakta meydana gelen olayda İsmail Ağırbaş (19) adlı
    genç elektrik kabloları ile kendisi yatak odasının tavanına astı. Yakınları
    gencin karşılıksız aşk neden,iyel bunalıma girdiğini ve yaşamına son vermiş
    olabileceğini belirtti.

Karşılıksız Aşk İntiharı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karşılıksız AŞK sendromu

Karşılıksız AŞK sendromu

karşılıksız aşk karşılıksız aşkta ne yapılmalı reddedilen erkek ne yapmalı reddedilen erkek psikolojisi aşk için yapılmalı Tüm dünyada olan birşey bu.Kimi aşkına karşılık bulur kimi ise aşkını kalbine gömer çünkü;sevdiği kişiden karşılık alamaz.Aşk insanı şekilden şekile koyar.İnsanın yaşamını alt üst eder eğer karşılıksızsa.İşte karşılıksız aşk yaşayanların psikolojik durumları....
  2. Karşılıksız AŞK

Karşılıksız AŞK

Karşılıksız aşk yaşayan bir aşıktan güzel bir yazı....:asigim: Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim. Karşılıksız aşk. Şiirler şarkı sözlerilar...
  3. karşılıksız aşk sözleri

karşılıksız aşk sözleri

karşılıksız aşk sözleri karşılıksız aşk sözleri kısa karşılıksız aşk sözleri anlamlı Dileriz ki hiç kimse karşılıksız aşka tutulmaz ama ne yazık ki, hayat hep bizim dilediklerimiz gibi olmuyor. Kimi zaman aşka karşılık vermiyoruz, kimi zaman da aşkımıza karşılık bulamıyoruz. İşte bunada karşılıksız aşk diyoruz. Biz de bu sayfamızda karşılıksız aşk sözleri sunuyor ve diyoruz ki karşılıksız...
  4. karşılıksız aşk sözleri kısa

karşılıksız aşk sözleri kısa

karşılıksız aşk sözleri kısa anlamlı karşılıksız aşk sözleri en güzel karşılıksız aşk sözleri Evet melek'ler, bu yazımızda karşılıksız aşk sözleri kısa örneklerde bulunuyor ve anlamı en güzel olan karşılıksız aşk sözleri sunuyoruz sizlere. Sen beni sevmesen de ben seni çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim… • Karşılık beklemiyorum sevgime yanımda ol yeter. • Sen benim kalbimin ilk ve...
  5. karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012 2012 karşılıksız aşk sözleri 2012 karşılıksız aşk sözleri kısa Bilindik sözlerden sıkıldıysanız ve size cevap vermiyen karşılıksız aşkınıza karşılıksız aşk sözleri 2012 mesajları sunuyor ve arayanlar için 2012 karşılıksız aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler. pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni Sen Sadece...

Sayfayı Paylaş