karşılıksız aşk sözleri 2012

M

Misafir

Forum Okuru
2012 karşılıksız aşk sözleri
2012 karşılıksız aşk sözleri kısa

Bilindik sözlerden sıkıldıysanız ve size cevap vermiyen karşılıksız aşkınıza karşılıksız aşk sözleri 2012 mesajları sunuyor ve arayanlar için 2012 karşılıksız aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler.

ayrilik-118.jpg

pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni

Sen Sadece Kalbimin Değil yarınlarında Karşılıksız Sevgisi Olucaksın.

hata Senin Değil Karşılıksız Seven Kalbimin Senin Haberin Olmasada Bu Kalpten seviyorum seni off çekiyorum hep içten..

Gül Dikeniyle, Bulut Yağmuruyla, Ketçap Mayoneziyle, Kalbim Karşılıksız Sevgimle Tamamlıyor Birbirini..

Karşılık Beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum seni.

gizli hayranın oldu bu kalp sana durmuyor inan bana, seviyorum seni ne olur beni anla pLatonik aşk bitsin hadi gel bana.

Sen Varken senden Habersiz Seviyorum Seni Ya Sen Yokken Nasıl Seveceğim Seni pLatonik Aşkım benim

Seni habersizce Sevdim Habersizce gitmesinide bilirim pLatonik sevgilim

keşke hayatta keşke demeseydik keşke seni bu kalbim sevmeseydi keşke seninde kalbin başkasında olmasaydı Platonik aşkım

Sen Aşkımdan Bir Habersiz Yaşıyorsun Seni izliyorum Kalbim ellerimde Seni bekliyorum biliyormusun?

Benzer Diğer Konularımız !

Geri