gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

karşılıksız aşk sözleri kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

karşılıksız aşk sözleri kısa anlamlı karşılıksız aşk sözleri en güzel karşılıksız aşk sözleri

Evet melek'ler, bu yazımızda karşılıksız aşk sözleri kısa örneklerde bulunuyor ve anlamı en güzel olan karşılıksız aşk sözleri sunuyoruz sizlere.

Sen beni sevmesen de ben seni çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim…

• Karşılık beklemiyorum sevgime yanımda ol yeter.

• Sen benim kalbimin ilk ve tek taraflı aşkısın kalbim seni seçti kalbim beni de geçti..

• Seviyorum seni anlasana seviyorum karşılık beklemeden seviyorum…

• Beni sevmek yürek ister… Ama sende o yürek ne gezer.

• Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

• Karşılıksız sevmek yalnızca onlarda vardır… Her yiğidin harcı değil… Yalandan sevmek nedir ki sanki… Herkes yalandan sever… Ben de yalandan sevebilirim seni… Kolay iş…

• Karşılıksız aşk bir güzelin gözlerinde dumansız yanmakmış.

• Bağımsız düşüncelerimde bağımlı kaldım sana.

• İlk aşkım olmanı istemedim hep son aşkım olmanı istedim. Son aşkım ol ve ölesiye kal benimle…

• Hep uyumak istiyorum hep rüyalarda kalmak, çünkü rüyamda karşılık buluyorum sevgime…

• Sevme beni, benim sevgim ikimize de yeter be gülüm…

karşılıksız aşk sözleri kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  2. karşılıksız aşk sözleri

karşılıksız aşk sözleri

karşılıksız aşk sözleri karşılıksız aşk sözleri kısa karşılıksız aşk sözleri anlamlı Dileriz ki hiç kimse karşılıksız aşka tutulmaz ama ne yazık ki, hayat hep bizim dilediklerimiz gibi olmuyor. Kimi zaman aşka karşılık vermiyoruz, kimi zaman da aşkımıza karşılık bulamıyoruz. İşte bunada karşılıksız aşk diyoruz. Biz de bu sayfamızda karşılıksız aşk sözleri sunuyor ve diyoruz ki karşılıksız...
  3. karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012 2012 karşılıksız aşk sözleri 2012 karşılıksız aşk sözleri kısa Bilindik sözlerden sıkıldıysanız ve size cevap vermiyen karşılıksız aşkınıza karşılıksız aşk sözleri 2012 mesajları sunuyor ve arayanlar için 2012 karşılıksız aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler. pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni Sen Sadece...
  4. karşılıksız aşk sözleri facebook

karşılıksız aşk sözleri facebook

karşılıksız aşk sözleri facebook karşılıksız aşk sözleri face 2012 karşılıksız aşk sözleri facebook Facebook sayfanızda sevdiğiniz kişiye karşılıksız aşkınızı anlatan güzel sözler mi arıyor sunuz? O halde size önerimiz, karşılıksız aşk sözleri facebook mesajlarımızdan birini kullanmanızdır :) Beni Sevmek Yürek ister… Ama Sende O Yürek Ne gezer be güzelim. Yürekten sevenler hep...
  5. karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa Bizi ziyaret eden beyler ve bayanlar, karşılıksız sevgi sözleri kısa mesajlar arayan üyelerimiz, işte size 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa örneklerimiz :) Sevgisine karşılık bulamayan herkese gelsin. Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni...

Sayfayı Paylaş