gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

karşılıksız sevgi sözleri 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

karşılıksız sevgi sözleri 2012 2012 karşılıksız sevgi sözleri yeni karşılıksız sevgi sözleri 2012

Yüreğinde ki sevgisine karşılık bulamayanlar için, en güzel karşılıksız sevgi sözleri 2012 sözlerini bu sayfamızda paylaşıyor ve diliyoruz ki hiç bir sevgi karşılıksız kalmaz.

Aşk’ına değer ver ki karşılıksız kalmasın.

Aşk’ın ömrü ilgisizlikle kısalır.

Aşk için ölmeli diyenler ertesi gün neden aşkını bir sözde terkeder!

Sevgi bağlılık, aşk sadakat ister.

Kadınlar aşk’ı: sadakat ve ilgi olarak tanımlar.

Erkek için aşk, kadınının yalan söylememesi ve habersiz davranmamasıdır.

Aşk için bir çok söz söylenir ama aşk’ı öldüren yalandır.

karşılıksız sevgi sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karşılıksız sevgi

karşılıksız sevgi

karşılıksız sevme nickleri karşılıksız sevgi nickleri aşk sevenler için nickler karsiliksiz sevgi o günden beri düşünüyorum acaba beni sevebilirmisin diye hep gözlerindeki o ışığı bekliyorum bana cesaret versin diye.. of allahım niye bukadar zorki karşılıksız sevmek halbuki haykırmak istiyorum hemde öyle bir haykırış ki harekete geçirmek istiyorum kalbimdeki orduyu kalbinin içlerine .....
  2. karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012

karşılıksız aşk sözleri 2012 2012 karşılıksız aşk sözleri 2012 karşılıksız aşk sözleri kısa Bilindik sözlerden sıkıldıysanız ve size cevap vermiyen karşılıksız aşkınıza karşılıksız aşk sözleri 2012 mesajları sunuyor ve arayanlar için 2012 karşılıksız aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler. pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni Sen Sadece...
  3. karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 karşılıksız sevgi sözleri Sevmek sadece kadın erkek ilişkilerinde değil, tüm canlılar doğasında sevgi beslemek doğanın kanunudur. Lakin birde beslenilen sevgiye cevap görmek yani doymak işte asıl meselede budur. Sevgili Melek'ler, sizlere bu sayfamızda karşılıksız sevgi sözleri sunuyor ve 2012 karşılıksız sevgi sözleri burada...
  4. karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa Bizi ziyaret eden beyler ve bayanlar, karşılıksız sevgi sözleri kısa mesajlar arayan üyelerimiz, işte size 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa örneklerimiz :) Sevgisine karşılık bulamayan herkese gelsin. Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni...
  5. karşılıksız sevgi sözler

karşılıksız sevgi sözler

karşılıksız sevgi sözler karşılıksız sevgi sözleri karşılıksız sevgi sözleri 2012 Sevgisine karşılık bujlamayan beylerin ve bayanların yüreğinde ki acıyı hafifletmiyecek ama yüreğinde ki acısını dile getirecek olan karşılıksız sevgi sözler burada Melek'ler. Ne kurulacak bir hayal bıraktın güzelim bana nede yaşanaca bir hayat. Uzaktan da olsa seni sevmek en güzel duygu olsa gerek....

Sayfayı Paylaş