gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

karşımıza çıkan fırsatlar!!!

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Fırsatları sayısız sanıp, hep ileride bir gün karşılaşacağımızı sandığımız birisini, bir yenisine ertelerken hayat yanımızdan geçip gidiyor mu?
    Karşımıza erken çıkmış insanları yolun dışına sürerken; bir gün geri dönüp, onu deliler gibi arayacağımızı hiç hesaba katıyor muyuz?

Hayat her zaman cömert davranmaz bize. Tersine, çoğu kez zalimdir. Her zaman aynı fırsatları sunmaz. Toyluk zamanlarını ödetir. Hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların, eskitmeden yıprattığımız dostlukların, savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla yapayalnız kalırız bir gün...

Bir akşam üstü yanımızda kimsecikler olmaz;

Ya da olması gerekenler yanımızdakiler değildir...

Murathan MUNGAN

karşımıza çıkan fırsatlar!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İştee karşınızda RANGER

İştee karşınızda RANGER

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=139&i=pic0012lb8.jpg]
  2. Ergenekon ile çelik karşımızda

Ergenekon ile çelik karşımızda

şarkıcı çelik nerde çıkıyor ünlü şarkıcı Çelik'te ergnekon davasından payını aldı bakalım Çelik ne ile suçlanıyor haberimizde..... ÖLDÜRÜLMEYİŞİ ŞÜPHELİ YAPTI! DOST TARİKATI LİDERİ İHSAN GÜVEN VE EŞİNİN 2004’TE ÖLDÜRÜLMESİYLE İLGİLİ DAVANIN GÖRÜLDÜĞÜ MAHKEMEYE RAPOR GÖNDEREN SAVCI ZEKERİYA ÖZ, CİNAYETİN ERGENEKON ÖRGÜTÜ TARAFINDAN İŞLENDİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ.... Öz, Çelik Erişçi’nin, fikri...
  3. Fırsatları Görebilmek..

Fırsatları Görebilmek..

Çok eski zamanlarda adamın biri durumundan çok şikayetçiymiş, "çalışıyorum didiniyorum ancak yaşıyorum. Tek başımayım, kimsem yok" diye mutsuz mutsuz geziniyormuş. Sonunda bir karar vermiş, gezip dolaşacak bir melek bulacak, durumunu ona anlatıp bu haksızlığı düzeltmesini isteyecekmiş.. Ve yola koyulmuş. Dağda ilerlerken bir kurda rastlamış. Kurt bir deri bir kemik, ayakta zor...
  4. Mutfak Fırsatları

Mutfak Fırsatları

Daha önce böyle bir konu açılmışmıydı bilemiyorum ben baktım bulamadım. Melekler burda karşımıza çıkan mutfak ürün fırsatlarını birbirimizle paylaşalım diyorum böylece indirimlerden yararlanarak avantajlı alışveriş yapmış oluruz. Ben ilk paylaşımı yapıyorum Şu anda sadece 2 gün için %50 indirimle Porterra kare servis tabağı Cafemarkt'ta satılıyor. İşte linki: KARE SERVS TABAI Cafemarkt |...
  5. Çenede Çıkan Tüylere Çözüm

Çenede Çıkan Tüylere Çözüm

çenede çıkan tüyler nasıl geçer, çenede çıkan tüy sorunu, çenede çıkan tüyler Bazı bayanların çenesinde oluşan tüylenme sorunu hiçde hoş olmayan ve oldukça can sıkan durumdur. Çenede ki tüyler için farklı çözüm önerileri bulunsada en garantili yöntem lazer epilasyondur. Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Çenede çıkan tüyler için çeşitli kozmetik ürünlerin etkili olduğu söylense de...

Sayfayı Paylaş