gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Karşınızdakinin Doğru Erkek Olduğunu Nasıl Anlarsınız

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sevdiğini anlamak için sorulan sorular erkeğin sevdiğini nasıl anlarsın bir erkeğin sizi nasıl anlarsınız sevildiğini anlarsın bir seni Karşınızdakinin doğru erkek olup olmadığını anlamak için bir erkekte ne aradığınızı bilmeniz gerekir.
    Karşınızdakinin doğru erkek olup olmadığını anlamak için bir erkekte ne aradığınızı bilmeniz gerekir.Yani beklentilerinizin, kendi duygu ve düşüncelerinizi bilmeniz gerekir.

Karşınızdaki erkekte hangi özellikleri aramanız gerektiğine doğru olarak karar vermeden önce durup düşünmeniz gerekir.Benim yaşamdan beklediklerim nelerdir, nasıl bir hayat arzuluyorum, nelerden mutlu oluyorum, geleceğimi nasıl kurmak istiyorum.Yani işe kendinizi tanımakla başlamanız gerekir. Bundan sonra, istediğiniz özelliklere uygun bir erkek aramanız gerekir.Karşılaştığınız bir erkeğin bu özellikleri taşıyıp taşımadığını incelemeniz gerekir.

Bir kimse içten davranıyorsa onu tanımanız ve beklentilerinizi karşılayıp karşılayamayacağını anlamanız kolaydır. Bu nedenle öncelikle karşınızdaki kimsenin içten davranıp davranmadığını, duygularını gizlemeden ifade edip etmediğini, sizi sevdiğini söylerken içten konuşup konuşmadığına dikkat etmeniz gerekir. Ne yazıkki bazı kimseler oldukları gibi davranmayarak karşılarındaki kimseleri yanıltabilirler. Bu yanılmayı en aza indirmek için karşınızdaki kişiyi iyi tanımanız gerekir.Bunun içinde acele etmemeniz gerekir.Acele etmezseniz karşınızdaki kişinin içten davranıp davranmadığını, göründüğü gibi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Çünkü bir kimse içten davranmıyorsa bir müddet sonra onu tanımanızı sağlayacak bazı açıklar verecektir.Böylece sizde onun gerçek duygu ve düşüncelerini, davranışlarını anlayabilirsiniz.

Karşınızdaki kişinin doğru erkek olup olmadığını anlamanız için sizinde içten davranıp davranmadığınız önemlidir.Siz içten davranmadığınız zaman karşınızdaki kişide içten davranmayabilir.Yada karşınızdaki kişi içten davranır, ancak siz içten davranmazsanız sizin içten olmayan davranışlarınızı gerçek davranışlarınız olarak düşünüp bu halinizle sizi sevdiğini söyleyebilir.

Karşınızdaki kişinin doğru erkek olup olmadığını anlamak için acele etmeden onu tanımaya, içten davranıp davranmadığını anlamaya çalışmanız gerekir. Aynı şekilde sizinde içten davranmanız ve beklentilerinizin neler olduğunu nasıl bir erkek istediğinizi açıkca ifade etmeniz gerekir.Karşınızdaki erkeğin içten davrandığına ve bu haliyle onu beğendiğinize inanıyorsanız karşınızdaki erkek doğru erkek demektir.

ivillage.mynet.com

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Karşınızdakinin Doğru Erkek Olduğunu Nasıl Anlarsınız
    Paylaşım için teşekkürler

3. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    erkeklerin anotomisi icten olup olmadigini anlamak cok zordur.hangi kadin ben bu erkegi veya esimi taniyorum diyor herkes dert yanip duruyor.anlayanim var mi acaba

Karşınızdakinin Doğru Erkek Olduğunu Nasıl Anlarsınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karşınızdaki insanın Burcunu Nasıl Anlarsınız?..

Karşınızdaki insanın Burcunu Nasıl Anlarsınız?..

KOÇ Koçlar gittiği her yerde, her zaman ilgi odağı olmak isterler ve bunun için ellerinden geleni yaparlar. Bu sebeple pek çok arkadaşı vardır ve arkadaşları arasında oldukça popülerlerdir. Kararlı kişilikleri olmasının yanında, kendilerine oldukça güvenirler. Koçları bakışlarından ve kendilerinden emin duruşlarıyla anlayabilmek mümkündür. Çoğu Koç’un kaşları kalın yapıdadır. BOĞA...
  2. Kuşunuzun Hasta Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Kuşunuzun Hasta Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

muhabbet kuşu uyuması muhabbet kuşları nasıl uyur kuşu uyurmu neden uyur hasta nasıl iyileşir Hiç kimse bir kuşu kendi sahibi kadar iyi tanıyamaz. Kuşunuzun olağan dışı davranışları hastalık belirtisi olabilir. Eğer muhabbet kuşunuz evcil değilse hastalık başlangıcını fark etmek daha zor olabilir. Bu yüzden kuşunuzu çok yakından takip etmelisiniz çünkü muhabbet kuşları gerçek sağlık...
  3. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  4. çocukta stres olduğunu nasıl anlarız

çocukta stres olduğunu nasıl anlarız

Melekler merhaba. Ben çocuğumun garip hareketlerinden biz büyükler gibi strese girdiğini düşünüyorum. Bilemiyorum tabi. Sormak istediğim çocuklarda stres belirtileri nelerdir ?
  5. Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

yumurtladığımı nasıl anlarım,yumurta yaptığımı nasıl anlarım,ovülasyon belirtileri,yumurtalama belirtileri,ovülasyon testleri,yumurtlama testleri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü...

Sayfayı Paylaş