gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

karsıya gec

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

kafanızın üzerindeki nesneyi karşı taraftaki adama teslim edip tekrar geri döneceksiniz kaplumbağalar gelen yemleri yutmaya çalışıyor eğer yemi yutan kaplumbağanın üzerindeyseniz suya düşüyorsunuz

haydi kolay gelsin :D

[flash]http://www.bilgisizin.com/afislerimiz/FlashOyunlar/turtlebridge.swf[/flash]​

karsıya gec konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zavallı karsıya gecebilecek mi

zavallı karsıya gecebilecek mi

denemedigi sey kalmadı ama...........................................
  2. msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

arkadaşlar karşı tarafın bilgisayarını kapatmak istiyorsanız yapacağınız işlemi sıralıyorum . . 1işlem:msnnizi açın . . . 2işlem:bilgisayarını kapamak istediğiniz kişiye anlık ileti yollayın . . . . . 3işlem:bilgisayarını kapatmak istediğiniz kişiye şunu yazın . . . . . . . . . . . . . . . (arkadaşım rica etsem bilgisayarını kapatırmısınız) işte bukadar basit :laugh: :laugh: :laugh:...
  3. Ayak kokusuna karsı

Ayak kokusuna karsı

AYAK KOKUSU SORUNUNU KIMLER YASIYOR? Yapilan çesitli arastirmalar sonucunda 14-50 yas arasindaki kadinlarin %48'i, 14-50 yas arasindaki erkeklerin %70'i ayak kokusu sorunu yasamaktadir. AYAK KOKUSU NEDEN OLUSUR? Ayak kokusu probleminin en önemli nedeni bakterilerdir. Bakterilerin ayaga kontamine olmasi sonucunda gözenekler tikanmakta ve normal ayak florasinin bozulmasi sonucunda ayak kokusu...
  4. piliç neden karsıdan karsıya gecer??

piliç neden karsıdan karsıya gecer??

Bir piliç, bir yolda karşıdan karşıya geçer. SORU: Piliç karşıdan karşıya niçin geçer? YANITLAR: RENE DESCARTES: Yolun öbür tarafına geçmek için. EFLATUN: İyiliği için. Gerçek, öteki taraftadır. ARISTOTELES Karşıdan karşıya geçmek pilicin doğasıdır. KARL MARX Tarihsel olarak kaçınılmazdı. HIPOKRATES Pankreasının aşırı salgısı yüzünden. MARTIN LUTHER KING JR. Tüm piliçlerin nedenini...
  5. artık cok gec...

artık cok gec...

" Bir gidişi yaz" dediler, "yazarım" dedim... Gitmeleri öğrenmiştim… Susardı, susardım, susardık, suskularca..... Bilinir bilinmez bir şarkının içinde kaybolurduk. Biz en çok susmayı sevdik, sevmeyi sevemediğimiz kadar. Koptuk ve dağıldık her şeye. Giderken durduramadık birbirimizi. Durdurmaya elin, elim, ellerimiz yetmedi. Eğitemedim çocuk kalmış korkularımı,...

Sayfayı Paylaş