gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karşıya Geçmenin Yolları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. ummuhan_555

ummuhan_555 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Karşıya Geçmenin Yolları
    ay yazık vermeyınce mabut eylesın mamut meselesı hayat ıste olmayıca olmuyo(ayyyy cok arabekslestım ama dogru napım)

Karşıya Geçmenin Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumadan geçme

okumadan geçme

Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor: Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karım , her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.97'in bir gecesinde onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok...
  2. Nurettin Rençber - Almanya Yolları Karşıma Karşı

Nurettin Rençber - Almanya Yolları Karşıma Karşı

Almanya yolları karşıma karşı Akıyor dinmiyor gözümün yaşı Bülbül olmuş öter ayrılık kuşu Ağla anam ağla garibin oğlun Otuzuma varmadan sarardım soldum Ağla anam ağla garibin oğlun Seni eller içinde seçemez oldum Göğerdi mi bizim köyün meşesi Büyüdü mü ocağımın neşesi Ne zorumuş yılda bir görüşmesi Ağla anam ağla garibin oğlun Otuzuma varmadan sarardım soldum Ağla anam ağla garibin...
  3. BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

Bilir misin yar ? Bilir misin şarkıların her notasına seni hapsetmişken, yasaklanmış şarkılarla yaşamanın ne demek olduğunu ? Bilir misin ruhum gözyaşlarıyla beslenirken, nehirleri kurumuş bir şehirde nefes almanın ne denli zor olduğunu ? Ben biliyorum yar… Biliyorum soluksuz adım atmayı, biliyorum pınarsız çağlayanlar gibi akmayı… Hisseder misin yar? Hisseder misin kana bulanmış...
  4. Okumadan geçme

Okumadan geçme

okumadan geçme Okumadan geçme Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti. Yanmanin nedeni aksam yedikleri degil,uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2 yildir götürmeye çalistigi bir birlikteligi bitirecekti. Aslinda bunu yapmakta geç bile kalmisti. ´Bitmeli dedi içinden, her gün bu tatsiz uyanis bitmeli.´ Genç adam bunlari düsünürken surati sekilden sekile...
  5. Doğal afetlere karşı korunma yolları nelerdir

Doğal afetlere karşı korunma yolları nelerdir

doğal afetlerden korunma yolları doğal afetlerden korunma yolları kısaca nelerdir afetler ve bunlardan afetler nelerdir Doğal afetlere karşı korunma yolları nelerdir, neler yaparak doğal afetlere karşı koruma sağlamış oluruz. Bilgi verir misiniz ?

Sayfayı Paylaş