gebe
  1. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18

KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında 1melek tarafından paylaşıldı.

KART FALINA BAKIYORUM.. Sorunuzu net bir şekilde yazarsanız ve Tek bir konu hakkında sorarsanız kart falı bakabilirim. Haydi buyrun bakalım hanımlar.

fortune.jpg

Genel yorum değil , soru -cevap şeklinde bakıyorum.O yüzden merakta olduğunuz konuyu soru cümlelerine dönüştürerek sormanızı rica ediyorum arkadaşlar.

Son düzenleme: 20 Eylül 2013
    TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Topiğiniz hayırlı olsun diyelim..Keyifli paylaşımlar diliyorum..Görseli ben ekledim bu arada :D

Arzu 18 ve MaWiM bunu beğendi.
  3. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim..

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. faik

faik Forum Okuru

5. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    merhabalar topiğiniz hayırlı uğurlu olsun..dikkatimi hep çekmiştir bu tarz konular..ben özelden mesaj atsam özelden cevap vermeniz mümkün olur mu acaba..şimdiden teşk.edrmm

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    gerçekten bakıyormusunuz fala gerçi pek inanmam ama merak etitm benim bebğim olmuyor bunla ilgili bakabilirmisiniz

7. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim.Elbette özelden de yazabiliriz.

8. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Hani ne demişler ''fala inanma ama falsız da kalma''aslında tamamen eğlence amaçlıdır hayatınızı fallara odaklamak doğru değildir ama ümit dünyası derler ya :)

9. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Sevgili Asena_sule
    Senin için çektiğim kartlarda merak ettiğin konuyla ilgili bir umutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşadığın ve önünde aşman gereken bir engel olduğu ,fakat bu konuyla ilgili yeni bir başlangıç yaparak bir girişimde bulunacağın bundan sonrasında da çok dikkatli olup konu üzerinde titizleneceğin çıktı.
    Sevgilerimle..

10. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    teşekkrü ederim melek

11. Selene

Selene Forum Okuru

Banada bakarmısınız bekarım

12. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım bekarsın :)) sorunu tam olarak sorarsan ona göre kartlara sorup açıyorum.

13. nbm1

nbm1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Adım neriman evliliğimle ilgilisorunlar maddi sorunlarım bundan sonra neler olacak genel olarak yorum Alabilirmiyim

14. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Sevgili Neriman
    1-evliliğimle ilgili sorunlarım düzecek mi
    2-maddi sorunlarım var bunlarda aşılacak mı

şeklinde düzenliyorum ve ona göre yazıyorum cevapları.Genelleme yorumlar yapmıyorum.

1.sorunuzun cevabı; eşiniz her nedense yalnız kaldığını yada sizin onu anlamadığınızı düşünüyor ve birşeyleri sonlandırmak ve yeni başlangıçlar yapmak istiyor.8 haftaya kadar oturup akıllıca düşünülüp konuşulacak ve ama belirsizlikler sürecek gibi.

2.sorunuzun cevabı;Bazı nedenlerden dolayı birtakım kayıplarınız evet olmuş umarım ticari işlerden değildir ki bunlar fazla uzun sürmeyecek kısa zamanda toparlanıp bu sorunları aşacaksınız.

Görüşmek üzere..

nbm1 bunu beğendi.
  15. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Topiğin hayırlı olsun 1melek :) Falla uzaktan yakından alakam yok ama ilgilenen arkadaşların olacağını ve seni rahat bırakmayacaklarını biliyorum :D:D Kolay gelsin şimdiden ;)

KART FALINA BAKIYORUUUUM :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müze Kart

Müze Kart

müze kartı hakkında bilgi Bakanlıktan Kültür Hizmeti – 20YTL Vatandaşlar, 20 YTL Vererek Elde Edecekleri "Müzekart" ile 1 Yıl Boyunca Türkiye'nin Her Yerindeki 300'ü Aşkın Müze ve Ören Yerini İstediği Kadar Ziyaret Edebilecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı, vatandaşların müze ziyaretlerini artırmak için önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Vatandaşlar, 20 YTL vererek elde edecekleri...
  2. Kandil Kartları

Kandil Kartları

kandil kartları kandil kartlari kartları facebook facebook resimli mesajları
  3. Bayram Kartları

Bayram Kartları

bayram kartları bayram kartı Eskiden bayramlarda sevdiklerimize tebrik kartları yollardık ama çok eskide kaldı artık kartların yerini smsler ve elektronik postalar aldı... Sizde bu bayram sevdiklerinizi hatırlamak en azından bir elektronik posta göndermek isterseniz buyrun en güzel bayram kartları :tik:
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş