KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

merhaba melek hanım bende cocuk düşünüyorum yaklasık 7 aydır fılan beklıyorum onun harıcınde esım askerden geldı ve hala iş bulamadı rica etsem banada bakarmısın:)

nbm1

1.cevap; ay ,gün olarak birşey çıkmadı ama çok yakın bir zamanda diye çıktı ve bu haber bir erkek tarafından gelecekmiş sana.

2.cevap;seninle ilgili üzüntü ve sıkıntı yaşamış yani memnun değil ve seninle konuşmak birşeylere çözüm bulmak istemiş ama sonuç olumsuz olmuş.

3.cevap;özür dilemek yok fakat aranızdaki problemin hallolması için karşılıklı konuşma yapacaksınız ve sorun olan tüm konular konuşulacak olarak çıktı.

ÖNcelikle seni tekrar burada gördüğüme çok sevindim,allahta seni sevindirsin
1-evliliğimle ilgili sorunlarım düzecek mi
2- yakın zamanda neler yaşayacağım

3--eşimin benle ilgili duyguları nedir
3-sonradan yaptıklarından dolayı bir özürü gibi bir şey gözüküyormu 4-yoksa gerçekten boşanmakta kararlımı
5- birlikte olduğu kadın ile durumları kararları nedir
6- büyük kzıım 14 yaşında onda bir sorun var ama nedir çözemedik,doktorlar bir şey diyemiyor ,ama sanki üstünde bir perde var,zekasındamı sorun yoksa yapılan büyülerin etkisimi
çok oldu ama inan benim için hayati önem taşıyan sürekli beynimde olan sorunlarım aslında maddi sorunlarımda var ama onu bile düşünemiyorum ,ailem destek oluyor allah razı olsun 10-14 yaşında 2 kızım var

ÖNcelikle seni tekrar burada gördüğüme çok sevindim,allahta seni sevindirsin
1-evliliğimle ilgili sorunlarım düzecek mi
2- yakın zamanda neler yaşayacağım

3--eşimin benle ilgili duyguları nedir
3-sonradan yaptıklarından dolayı bir özürü gibi bir şey gözüküyormu 4-yoksa gerçekten boşanmakta kararlımı
5- birlikte olduğu kadın ile durumları kararları nedir
6- büyük kzıım 14 yaşında onda bir sorun var ama nedir çözemedik,doktorlar bir şey diyemiyor ,ama sanki üstünde bir perde var,zekasındamı sorun yoksa yapılan büyülerin etkisimi
çok oldu ama inan benim için hayati önem taşıyan sürekli beynimde olan sorunlarım aslında maddi sorunlarımda var ama onu bile düşünemiyorum ,ailem destek oluyor allah razı olsun 10-14 yaşında 2 kızım var

1 , 3 ve 3 nolu( iki defa 3 yazmışsın bu arada benden o yüzden iki defa 3 yazmak zorunda kaldım) sorularını daha önce sormuşsun ve cevaplarım yazılı yukarda tekrar okuman gerekecek. 2. sorun ise çok genel bir soru ve ben genel bakmıyorum diye yazmıştım dolayısıyla 4. 5. ve 6. sorularının cevabı için kartlarını açacağım.:)

Geri