KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

eşim ne zaman iş bulucak

cevap;Eşiniz birkaç yere başvurmuş olarak çıktı .Bir bayandan haber gelecek iş konusunda ve sanırım farklı başka bir yerdende haber var ikisi arasında br karar vermek durumunda olacak.Zaman olarak 2 aya kadar işini bulmuş olacak diye çıktı kartların.

1.eşimin bana karşı olan duyguları nasıl 2.cocugum olucakmı 3.eşim hala işsiz ne zaman iş bulucak 4.maddi anlamda sıkıntılarımz ne zaman düzelicek 5.benim kardesim eşıyle ayrıydı geri birleşti durumu ne olucak

1.cevap;Eşin seni seviyor ve hatta senden uzakta olsa seni özleyen bir adam daha ne söyleyebilirim :)

2.cevap; Şu anda çocuk konusunda üzülüyormuşsun fakat çocuğun olacak diyor kartların.

3.cevap;bir önceki mesajında sormuştun cevaplandı:)

4.cevap; 3 sorunla bağlantılı bu soruda zaten belirttiğim zaman zarfında eşine bir anda gelen bir haberle maddi sorunlarınız hafiflemeye başlayacak.

5.cevap; Evet bir karar verilmiş ve uygulanmış fakat daha çok sevgiliden ziyade arkadaş gibiler.Maddi menfaatler filan mı sözkonusu bu birleşmede öyle birşeyler çıktı.Şimdilik böyle sürüp gidecek şeklinde çıktı kartlar.

melek benim içinde bakabilirmisin benim eşim sürekli idda oynuyor ve paralr yok ortada benim bileziklerimde aldı onalrda yok bankada diyor ama inamıyorum göstermiyor çünki eşim çok sorumsuz bi insan benim merak ettiğim bu ilezik ve paralr duruormu bide eşimin borç vs durmumalrı varmı ide genel olarak bakabilirmisin

melek benim içinde bakabilirmisin benim eşim sürekli idda oynuyor ve paralr yok ortada benim bileziklerimde aldı onalrda yok bankada diyor ama inamıyorum göstermiyor çünki eşim çok sorumsuz bi insan benim merak ettiğim bu ilezik ve paralr duruormu bide eşimin borç vs durmumalrı varmı ide genel olarak bakabilirmisin

cevap;bilezik ve paralar duruyor mu ve eşim borçlu mu demişsin ; bankada değil para yada bilezikler.Bankada ise dekontunu göstermesini neden istemedin.:)iddia oynayan birinin borcunun olmamasına şaşarım.
Cnm genel olarak bakmıyorum çünkü genel olarak bakmam için karşımda olman yani seni görmem ve bazı soruları yanıtlaman gerekiyor. merak ettiğin konuyu soru cümlesi şeklinde soruyorsun bende ona göre kart açıyorum.

cevap;bilezik ve paralar duruyor mu ve eşim borçlu mu demişsin ; bankada değil para yada bilezikler.Bankada ise dekontunu göstermesini neden istemedin.:)iddia oynayan birinin borcunun olmamasına şaşarım.
Cnm genel olarak bakmıyorum çünkü genel olarak bakmam için karşımda olman yani seni görmem ve bazı soruları yanıtlaman gerekiyor. merak ettiğin konuyu soru cümlesi şeklinde soruyorsun bende ona göre kart açıyorum.
başka bi ilçei şubasinde olduğunu söylüyor gösterecem diyor ama oyalıyor çok sevdiği ölmüş anesinin üstüne yenin ediyor bende alayamıyor artık ne doğru e yanlış
ozman soru olarak soruyum bilezikler duruyormu onu merak ediyorum durmuyorsa ne için harcadı

eee,,,madem eşimden umut yok,başka birini sevecekmiyim ,bana çok uzak bir ihtimal gelsede geçenlerde fal bakan biri yazmıştı uzun boylu biri diye .bende pek önemsememiştim,bu kadar olanlara rağmen hala eşim gönlümde iken başka birinin hayatıma girmesi imkansız diye düşündüm sizce böyle biri olacakmı ,keşke olsada bu ızdıraptan kurtulsam

Topiğiniz hayırlı olsun.
Şu fal konusunda bi iki söz söyleyip gidicem :D
Fala inanma falsızda kalma demişsiniz.Sizin kendinizin bile inanmadığınız birşeye insanları niye teşvik ediyorsunuz ki , dinimizde yasak olanı insanlara eğlence olarak sunuyorsunuz yanlış değil mi , son olarakda insan ömründe 1 saniyenin bile hükmü varken siz nasıl geleceği görüp insanlara boş olma ihtimali yüksek umutlar veriyorsunuz .Bunların yerine şahsi düşüncem herşey Allahın dilemesiyle olur , iki kağıt parçasından umut beklenilmesi bence yanlış:tsk:
Bunlar kendi düşüncem kırmak amaçlı değil :)

başka bi ilçei şubasinde olduğunu söylüyor gösterecem diyor ama oyalıyor çok sevdiği ölmüş anesinin üstüne yenin ediyor bende alayamıyor artık ne doğru e yanlış
ozman soru olarak soruyum bilezikler duruyormu onu merak ediyorum durmuyorsa ne için harcadı

Sorunuz hakkında cevap yazdım ne için harcadığı konusunda yorum çıkmadı.Konuyu eşinizle uygun bir şekilde konuşmanızı tavsiye ederim.

eee,,,madem eşimden umut yok,başka birini sevecekmiyim ,bana çok uzak bir ihtimal gelsede geçenlerde fal bakan biri yazmıştı uzun boylu biri diye .bende pek önemsememiştim,bu kadar olanlara rağmen hala eşim gönlümde iken başka birinin hayatıma girmesi imkansız diye düşündüm sizce böyle biri olacakmı ,keşke olsada bu ızdıraptan kurtulsam

Bakın kendiniz demişsiniz ki hal eşim gönlümde diye.Hal böyleyken bir başkasını kabul etmeyeceğinize göre öncelikle onu bir gönlünüzden atın ki yani o zaman gelsi öyle bakalım.

peki melek cim birinden almam gereken para var,eşime borcu varmış 3000 tl.ama adam telefonunu kapatmış bide bu kişi polis o kişi bana para verecekmi 2-telekom ile mahkemem vardı parasal haklarla ilgili aynı davadav arkadaşlarım paralarını aldılar ama benim ki hala karara bağlanmadı ,yakın zamanda bu parayıda alacakmıyım.teşekkürler

Geri