KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

Rica ederim.Umarım falını beğenmişsindir.

1.cevap;Sanırım öyle bir döneme doğru yaklaşıyorsunuz ev ve maddi konularda anlaşamazlık durumunuz çıkıyor 3.şahsında etkisi var gibi bu durumda.

2.cevap;öncelikle şunu söyleyeyim her ne karar verirsen ver senin hayrına olacakmış ve kartların şöyle birşey çıkardı;uzak bir yerden sana bir haber gelecek beklemediğin bir anda ,aniden ve şok olacaksın ama bu şok seni çoook sevindirecek.

Görüşmek üzere..

bir yerden sana bir haber gelecek beklemediğin bir anda ,aniden ve şok olacaksın ama bu şok seni çoook sevindirecek. yazmışsınya bu zaman geldimi? çünkü daha önce başka şey için verdiğin zaman tuttu

bir yerden sana bir haber gelecek beklemediğin bir anda ,aniden ve şok olacaksın ama bu şok seni çoook sevindirecek. yazmışsınya bu zaman geldimi? çünkü daha önce başka şey için verdiğin zaman tuttu
canım teşekkürler.eşimin açtığı davaya karşılık bende itiraz ettim,ve boşanma durumunda taleplerimizi belirttik.1-eşim cevap vermem çok kızdı ,bir şeyim yok vermem diyor şubat 20 de ön inceleme var,beni tehdit ediyor sizde bu mahkeme ne olur eşimin açtığı davayı hakim reedecekmi? ağır kusurlu diye yada benim açımdan iyi bir kararmı verecek yada onların avukatı benim avukatıma anlaşma için gbelecekmi?
2-daha öncede sormuştum danıştayda olan parasal haklarla ilgili olan mahkememin sonucu ne zaman gelir ,birlikte verdiğim arfkadaşlarımın olumlu olarfak 1 sene önce sonuçlandı,aynı olay aynı dava aynı gün açılıyor 5 kişininki tamam paralarınıda aldılar benimki takıldı,tembel bir hakimde sanırım
3-yazdığın gibi hiç beklemediğim benim açımdcan olumlu olacak ve beni çok sevindirecek olay ne ile ilgili biraz ip ucu verirmisin
sanki nasipse 2014 baharına kadar maddi manevi rahatlıcam diye inanıyorum ,ilahi adalet vuku bulacak sanırım,şu an bütün tehdit ve hakaretlerine karşılık vermiyorum sessiz kalıyorum.sence canım ,gerçekten hiç beklemediğim beni mutlu edecek olayla ilgili birazda olsa ayrıntı yazarmısın :d014::kutlama1:

Melek merhaba, nasılsın? Öncelikle tarot baktığın için teşekkür ederim:hede:

3 tane sorum olacak bakmanı rica edeceğim:

1- Erkek arkadaşım beni aldatıyor mu, yahut başkasını düşünüyor mu?
2- Bu ara ruhani bir bunalım içerisindeyim. Geçecek mi? Eski canlılığıma dönecek miyim?
3- Erkek arkadaşımla geleceğimiz ne olacak? Yani kısa vadede planlarımız nelerdir?

Genel olmaması için özen gösterdim. Umarım başarılı olmuşumdur.

Geri