gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kartondan Takvim Yapılışı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kartondan takvim kartondan takvim nasıl yapılır

Genelde ilköğretim okullarında verilen bir ödevdir kartondan takvim yapımı melekler :) İlköğretim çağlarında yaptığınız bu ödevler gün gelip çocuğunuz olduğunda da karşınıza çıkacak. Biz de bunu düşünerek çocukları büyüme ve okul çağında olan meleklerimiz için kartondan takvim örnekleri paylaşmak istiyoruz :)

Kartondan Takvim Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karton kahramanlar

karton kahramanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. takvim........

takvim........

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Karton sanatı

Karton sanatı

4. Kartondan takvim nasıl yapılır

Kartondan takvim nasıl yapılır

Kartondan takvim nasıl yapılır ? Selam arkadaşalr benim kartondan bir takvim yapmam lazım ama nasıl yapacam:S

Sayfayı Paylaş