Kartondan Takvim Yapılışı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kartondan takvim kartondan takvim nasıl yapılır

Genelde ilköğretim okullarında verilen bir ödevdir kartondan takvim yapımı melekler :) İlköğretim çağlarında yaptığınız bu ödevler gün gelip çocuğunuz olduğunda da karşınıza çıkacak. Biz de bunu düşünerek çocukları büyüme ve okul çağında olan meleklerimiz için kartondan takvim örnekleri paylaşmak istiyoruz :)

[​IMG] [​IMG]

Kartondan Takvim Yapılışı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. takvim........

Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler geceler Daha dün gibi derler ya hani Meğer herkes kurarmış böyle cümleler... Vakit geçmek bilmezdi oysa Hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler? Akarken biriktir derler ya Kasam boş, kalbim kırık, elde yine hüzünler... Pişman çok pişmanım esasen Ama çok korkuyorum ya reddersen Gururdan mı nedendir artık E sen gel...
  2. Takvim

12 ayı gösteren takvim 2011 takvimini göster Zaman bölümleme sistemi. Yılın günlerini gösteren cetvel. Geçen zamanı ölçmek için, hareketleri düzenli olan ve kolaylıkla gözlemlenebilen iki yıldızdan yararlanılır: bunlardan biri Ay, öteki Güneş’tir. Ay’ın 29,5 günde bir tekrarlanan ve l yılda 12 evreden oluşan bir hareketi vardır. Güneş ise, mevsimlere göre değişen bir yüksekliğe ulaşır ve...
  3. Kartondan takvim nasıl yapılır

Kartondan takvim nasıl yapılır ? Selam arkadaşalr benim kartondan bir takvim yapmam lazım ama nasıl yapacam:S

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kartondan takvim yapımı

,
  2. kartondan takvim yapımı örnekleri

,
  3. 4.sinif takvim yapimi

,
  4. masa takvimi nasıl yapılır ödev,
  5. takvim nasıl yapılır ödev,
  6. takvim yapımı örnekleri,
  7. takvim yapilisi,