gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Kaş aldırmak

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

kaş aldırma Okulda öğrendiğim ve sizinle paylaşmak istediğim bir konu,belki forumda konusu açılmıştır görmedim.Ama bayanlar bilmemiz gereken şeylerden biri diye düşünüyorum din kültürü hocam bayandı kendisine arkadaşım sormuştu ve cevaplamıştı.Kaşımızın şeklini bozmak günahmış güzellik için yapıldığından dolayı sadece ortasını ve bıyık sakal gibi kılları alabilirmişiz böyle bir açıklama yaptı bende sizlere söylemek istedim..

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    evet günah mis bende okumusdum, benim için sorun degil hiç bir zaman almadim ve de almam gerk görmedim.
    paylasim için tsk.

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

neee güzelll yaaa. günah ama biz yapıyoruz

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ortası değil temizlik açısından alınıyor

Kaş aldırmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaşıntı..

Kaşıntı..

Sulanma göz hastalıklarında sık rastlanılan bir belirtidir. Rüzgarlı tozlu ortamlarda, ağlama ve gülme sırasında, yoğun yakın çalışma sırasında sulanma normal kabul edilebilir. Hangi Sulanmalar Hastalık Belirtisi Olabilir? ► Uzun sürüyorsa, ► Beraberinde kızarıklık, batma, görme azlığı gibi şikayetler varsa , ► Bebek ve küçük çocuklarda uzun süre devam ediyorsa bir hastalığın belirtisi...
  2. kaşıntı

kaşıntı

Vücudun herhangi bir yerinde ya da tamamında hissedilebilir. Böcek dolaşıyormuş hissi, hafif yanma ve batma gibi belirtilerle de ortaya çıkan, insanı çok rahatsız eden, toplum içinde zor duruma düşüren, sevimsiz ve sıkıntılı bir durumdur. Çok şiddetli olduğunda; uykusuzluğa,gerginliğe ve depresyona bile neden olabilir. Nedenleri: Ciltte döküntü yapan...
  3. kaş

kaş

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya İli'ne bağlı bir ilçe olan Kaş'ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Teke Yarımadasının güney kesiminde yer alan Batı Toroslarının uzantıları olan Akdağ, Kaş ile Muğla'nın doğal sınırını oluşturur. Teke yarımadasının ilçe sınırları içerisinde kalan bölümü dağlar ve akarsularla engebelenen...
  4. Kan aldırmak orucu bozarmı

Kan aldırmak orucu bozarmı

kan aldırmak orucu bozar mı kan aldırmak orucu bozarmı, kan verdim orucum sakatlandımı, oruçken kan verirlirmi hakkında bilgiler sevgili melekler benimde aklıma takılan sorulardan biridir kan aldırmak orucu bozarmı işte szie cevabı Kan Aldırmak Orucu Bozarmı? Kan aldırmak orucu bozmaz. Nitekim Hz. Peygamber ihramlı iken ve oruçlu bulunduğu sırada kan aldırmıştır ( Buharî, Tıb,11,...
  5. kaş aldırmak günah mı

kaş aldırmak günah mı

kaş aldırmak günah mı arkadaşlar bu konuda dini bilgisi olan kızlar bana cevap yazarsa sevinirim.

Sayfayı Paylaş