gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Kaş alırken canı acıyan meleklerime önerimiz

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kaş alırken canı acımak hakkında bilgi vermektedir Kadınlar hassastırlar evet ama kaşlarımızın bulunduğu deri oldukça hassastır. Siz de kaş aldırırken acıdan kıvrananlardan mısınız? Neden kaş aldırmak bu kadar acı verici olsun ki değil mi meleklerim :D Her şeyin bir kolayı var bunun da çaresi var tabi. Kaş aldırmadan önce yapacağınız birkaç hazırlık canınızın daha fazla yanmasını engelleyecektir. :tik:

Kaşlarınızı fazla acıtmadan ve tahriş etmeden almanın yolları var. Kaş almaya başlamadan önce sıcak bir duş alın. Bunu yapamıyorsanız yüzünüzü sıcak suyla yıkayın ya da bir süre kaşlarınızın üzerinde sıcak suyla yıkanmış ufak bir sıcak havlu bekletin.

Buz kullanmayın
    Ne yaparsanız yapın ama bölgeyi buzla uyuşturmayın.. Buz gözenekleri kapatır ve kılları çekmenizi zorlaştırır daha çok ağrıya neden olur. Cımbızla kaş almayı bitirdiğinizde elinizi yüzünüzü iyice yıkayın. Bir pamuk ve enfeksiyonu kanamayı önleyici temizleyicilerle de silebilirsiniz.

Kaş alırken canı acıyan meleklerime önerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım dostlarım(bütün meleklere)

Canım dostlarım(bütün meleklere)

Bir yilda iyi dostlar olabiliriz, Gelecek yil, çok iyi dostlar olabiliriz, Ondan sonraki yil hep konusmayada biliriz, Ve hiç konusmakta istemeyebiliriz daha sonraki yil, O yüzden sadece demek istiyorum ki, Eger birgün seninle hiç konusmasakta, Sen teksin benim için ve sen benim dünyami degistirdin, Seni izliyorum,...
  2. Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

güzel kaş alan kuaförler en iyi kaş alan kuaför en güzel kuaför iyi kuaförler istanbul Benim size tavsiyem kaşınızı iyi bir kuaförde aldırın kendiniz almayın yoksa sonradan siz üzülürüsünüz:Dkendimden biliyorum:Ddersimi aldım artıkın kuaföre gidiyorum:DAma ben iyi kaş alırım diyorsanız o zaman bunlara dikkat edin:) Kaş almayı hafife almayın kaş şeklinizin ruhunuzu ve duygularınızı...
  3. Kaş Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kaş Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

kaş alınırken nelere dikkat edilmeli, kaş alınırken dikkat edilmesi gerekenler, kaş almak Sevgili melekler, kaşlar yüz ifadesi için en önemli unsurdur. Muntazam şekilli kaşlar hoş bir makyajla bütünleştiğinde harika bir görüntü verir. Kaş alırken ipin ucunu kaçırmamak, dikkatli olmak gerekir. Bunun yanında eğer mümkünse bu işi profesyonel ellere bırakmak en doğrusudur. Ayrıca kaş alınırken...
  4. Ölüm meleği canı nasıl alır?

Ölüm meleği canı nasıl alır?

Dünyanın çeşitli yerlerinde, binlerce, hatta milyonlarca insan, trafik kazası, deprem, savaş gibi sebeplerle aynı anda ölüyor. Ölüm meleği bir anda bunların canını nasıl alır? CEVAP Azrail aleyhisselamın kudretinden şüphe etmek, Allahü teâlânın kudretinden şüphe etmeye kadar gidebilir. Allahü teâlânın kudretinin büyüklüğünü bilen kimse, sebebini bilmese de, İslam’a teslim olup, Allah’ın her...
  5. Azrail birden fazla canı nasıl alır?

Azrail birden fazla canı nasıl alır?

Azrail aleyhisselamın kudretinden şüphe etmek, Allahü teâlânın kudretinden şüphe etmeye kadar gidebilir. Allahü teâlânın kudretinin büyüklüğünü bilen kimse, sebebini bilmese de, İslam’a teslim olup, Allah’ın her şeye gücü yetebileceğine inanması gerekir. Bugün bir düğme ile bir veya birkaç şehrin bütün elektrikleri aynı anda söndürülebilmektedir. Ölüm meleği de ruhları bundan daha tez...

Sayfayı Paylaş