gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni)

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kas almak kaş aldırmak kaş almak Kadınların en çok özen gösterdikleri yer kesinlikle kaşlarıdır.Kaşlar bakışlarımıza yüzümüze en güzei ifadeyi veren ve bizi güzel gösteren tek noktadır:)İşte meleklerim sizler en yeni kaş almanın püf noktaları. [​IMG]
    Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni)

Kaşlarımızın yüzümüzün ifadesini ve bakışlarımızın derinliğini doğrudan etkiler. İdeal kaş şeklini bulmak, kaşları kolayca almak ve güçlendirmeye dair ipuçları…

Kaşlarınızı almaya başlamadan önce acıyı azaltmak ve kızarıklığı önlemek için kaşlarınızın üzerinde buz gezdirin. Bu işlem özellikle hassas ciltler için çok faydalıdır.
    İdeal kaş şeklinizi bulmak için bir kalem ya da cetvelden yardım alabilirsiniz.
    Cetveli ağız kenarınıza üzerine koyun ve dikey olarak burun kanadınıza doğru uzatın. Cetvelin kaşınıza değdiği nokta kaşlarınızın başlaması gereken yerdir.
    Cetveli burun kanadınızdan yatay olarak göz kenarına doğru uzatın. Cetvelin değdiği yer kaşınızın bitmesi gereken noktadır.
    Kaşınızın başlangıç noktası, bitiş noktasından daha uzun olmalıdır.
    Kaşınızda çizeceğiniz en yüksek kavis yaklaşık olarak göz bebeğinizin kenarıyla orantılı olmalıdır.

İki göz arasındaki mesafe ve iki kaş arasındaki mesafe birbirinde eşit olmalıdır. Aksi halde yüzünüzdeki ifade değişebilir.
    Kaşlarınızı alırken ucu kıvrık bir cımbız kullanmaya özen gösterin. Böylece kaşları tutmak daha kolay olacaktır. Almak istediğiniz kaşları cımbızla tutup tek tek çıkış yönüne doğru çekin.
    Kaşlarınızı aldıktan sonra şeklini belirginleştirmek isterseniz göz kalemiyle kaş makyajı yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta; doğal görünümü sağlamak için kısa kesikler halinde kaşlarınızı boyamaktadır. Açık renk kaşlar için gri ve kahve; siyah renk kaşlar için siyah renk göz kalemi uygundur.
    Kaşlarınız dökülüyorsa ve güçlendirmek istiyorsanız bir parça pamuğun üzerine badem yağı dökün ve kaşlarınıza sürün. Kaşlarınız yeniden çıkana kadar her gün bu işlemi tekrar edin.

Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizme Almanın Püf Noktaları

Çizme Almanın Püf Noktaları

resim çizmenin püf noktaları Kış mevsiminin vazgeçilmezidir çizmeler...Hem sıcak tutar hemde çok şık görünmemizi sağlarlar...Ama çizme alırkende dikkat etmemiz gereken bazı noktalra var kızlar...İşte çizme alırken dikkat etmeniz gereken noktalar :tik: Geniş Kalçalıysanız Sert derili, bacağı saran ve uzun çizmelere yönelmenizde fayda var. Çünkü sert deri bacakta oynama yapmaz. En iyi...
  2. Saat Almanın Püf Noktaları

Saat Almanın Püf Noktaları

Saat en çok kullanılan aksesuarlardan biri...Peki saat alırken nelere dikkat etmelisiniz biliyormusunuz :tik: Saat alırken bunlara dikkat! Günümüzde kol saatleri işlevinden çok bir prestij simgesi olarak ön planda. Her sezon değişen stiller, trendler ve teknolojik ayrıntılar saatlere yansıyor. Ama belli başlı markaların klasik modelleri, yıllarca aynı çizgisini koruyor. Saat seçerken...
  3. Şapka almanın püf noktaları

Şapka almanın püf noktaları

Şapka alırken nelere dikkat edelim arkadaşlarım bunun bir püf noktaları var mı ?
  4. Hanımlar Şimdi Sizlere Kaş Almanın Püf Noktalarını Paylaşıyorum....

Hanımlar Şimdi Sizlere Kaş Almanın Püf Noktalarını Paylaşıyorum....

Kaş Nasıl Alınır Kaş Alma Püf Noktaları Kaşlarınızı her seferinde yanlış ve eğri alan hanımlar için işte size bazı öneriler...Doğru kaş alma yöntemlerini szinle paylaşmak istedim....Kaşları nasıl almak gerekir...Ve sizlere bazı kaş şekilleri sunmak istiyorum.... Kaşlar Nasıl Alınmalı Kaşlarımızın şeklini bozmadan nasıl almalıyız. İşte dört adımda kaşları şekillendirme.. Sürekli...
  5. Evde Kaş Almanın Püf Noktaları!

Evde Kaş Almanın Püf Noktaları!

evde kaş alma tüyoları, kaş nasıl alınır, evde kaş alma teknikleri Sevgili melekler, kaşlarınızdaki fazlalıklardan kurtulmak için sürekli kuaför kapısını aşındırmak istemiyorsanız, tavsiyelerimize kulak verin. İşte evde kolayca ve düzgün bir şekilde kaş almanın 4 maddede ipuçları... Birinci adım; Kaş alma işlemine başlamadan önce olabildiğince az acı ve zonklama yaşamak için ılık...

Sayfayı Paylaş