gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba benim kaşlarımın aralarında resmen kellikler var kozmetik ürünler aldım neler denedim işe yaramadı sizin farklı bir öneriniz var mı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Kaş çıkarmak için birçok doğal yöntem vardır size etkisini gördüğüm ama kokusundan dolayı bıraktığım bir yöntemi önereyim :D:D kaşlarınıza sarımsağı ikiye bölüp sürerseniz ve fırçalarsanız çıkış yönüne doğru sonuç alabilirsiniz diğer bir yöntemde şöyle :
    * 1 Çay kaşığı çam balı,
    * 1 Diş sarmısak,
    * 1 Çay kaşığı badem yağı
    Hazırlanışı: Bir diş sarımsak dilimlenir. Çam balı ve badem yağı ilave edilir. Bu karışım bir gün beklettilir. Ertesi gün kulak çöpü yardımı ile kaşlara sürülür.

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    evet sarimsagin etkili oldugunu bende duydum... sahsen denemedim ama duydum :D

BeyazMelek bunu beğendi.
kaş çıkarmak için bir yöntem var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

saç ekiminden sonra kaşıntı SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -1 1 Adet yumurta sarısı 1 çorba kaşığı Alkol 1 çorba kaşığı Hint Yağı 1 çay kaşığı tuz Yukarıda ki malzemeleri karıştırıp, saç diplerine sürün. İki saat beklettikten sonra saçınızı durulayın. SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -2 Beş adet aspirini dövüp, maden suyu ile karıştırın. Karışımı saç diplerine sürün ve 15 dk. sonra durulayın
  2. Edip Demir - Kaşlarında Har Mı Var

Edip Demir - Kaşlarında Har Mı Var

Kaşlarında har mı var (Amman amman) Al yanakta bal mı var (Tombul gelin) Gören doğru söylesin (Amman amman) Senin gibi yar mı var (Tombul gelin) Kaşların karasına (Amman amman) Gül koydum arasına (Tombul gelin) Saçlarından bir tel ver (Amman amman) Sinemin yarasına (Tombul gelin) Kapı önünde durma (Amman amman) Durup halimi sorma (Tombul gelin) Kaşın yay kirpiğin ok (Amman amman) Yeter...
  3. Kekemelik neden olur bunun bir tedavi yöntemi var mı

Kekemelik neden olur bunun bir tedavi yöntemi var mı

Çocuğum 12 yaşında ve malesef kekeme, buradaki arkadaşlarım lütfen ama lütfen bana yardımcı olun. Ne yapmam gerekiyor. Kekemeliğin bir tedavisi varmı hangi bölüme hangi doktora gittmem lazım tşk.
  4. nasıl hamile kalınır, hamile kalmam için yöntemleriniz var mı

nasıl hamile kalınır, hamile kalmam için yöntemleriniz var mı

Kızlar ben yaklaşık 5 aydır hamile kalmak için denemeler yapıyorum. Yani denemeler derken bebek istiyoruz beş aydır ama bir türlü hamile kalamıyorum. Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum. Hani meninin tam yumurtada oturması için bir hareket yada yöntem vs var mı kızlar ? ( bu arada ikimizdede sorun yok kontrolleri yaptırdık ) Yani ne bileyim bir duruş belki bir kür sizlere sormak istiyorum. Bu...
  5. Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı

Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı

Adet Düzensizliği Adet Düzensizliği sebepleri nelerdir benim adetim son bir kaç aydır düzensiz bunun nedeni mevsimler olabilir mi acaba?

Sayfayı Paylaş