gebe
  1. Melek Cenneti 89

Melek Cenneti 89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kaş konturu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Melek Cenneti 89 tarafından paylaşıldı.

Kızlar kaş konturü yaltran varmı? Bn yaptırdım şuan kalın ve siyah bole kalck DİE korkuyorum:(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;Ben yaptırmadım ama yaptıran arkadaşlarım var.İlk etapta bariz belli oluyor kaşlara yapılan işlem,zamanla oturuyor renk.

3. Melek Cenneti 89

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kabuk nezaman atio . ve bu silinirken tekrar yaptrmam sartmi

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Kaş kontürü iki seansta yapılıyor ilk seanstan yaklaşık bir ay sonra diğeri yapılıyor. Kabuk atma olayı hemen hemen bir hafta sürüyor

5. Melek Cenneti 89

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki silinirken cokmu kötü gorunur? 2 yl sonra. 4. Gndeym bir defa attı kabuk ve kasinior çok pismanm yaptrdigima inş iyi durr

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Yapılan kaş kontürüne göre değişiyor eğer dövme boyası ile yapılmışsa silinme esnasın da rengi soluklaşıyor. Beni dinlersen eğer 3d microblading kaş kontürünü öneririm;)

Kaş konturu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaşıntı..

Kaşıntı..

Sulanma göz hastalıklarında sık rastlanılan bir belirtidir. Rüzgarlı tozlu ortamlarda, ağlama ve gülme sırasında, yoğun yakın çalışma sırasında sulanma normal kabul edilebilir. Hangi Sulanmalar Hastalık Belirtisi Olabilir? ► Uzun sürüyorsa, ► Beraberinde kızarıklık, batma, görme azlığı gibi şikayetler varsa , ► Bebek ve küçük çocuklarda uzun süre devam ediyorsa bir hastalığın belirtisi...
  2. kaşıntı

kaşıntı

Vücudun herhangi bir yerinde ya da tamamında hissedilebilir. Böcek dolaşıyormuş hissi, hafif yanma ve batma gibi belirtilerle de ortaya çıkan, insanı çok rahatsız eden, toplum içinde zor duruma düşüren, sevimsiz ve sıkıntılı bir durumdur. Çok şiddetli olduğunda; uykusuzluğa,gerginliğe ve depresyona bile neden olabilir. Nedenleri: Ciltte döküntü yapan...
  3. kaş

kaş

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya İli'ne bağlı bir ilçe olan Kaş'ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Teke Yarımadasının güney kesiminde yer alan Batı Toroslarının uzantıları olan Akdağ, Kaş ile Muğla'nın doğal sınırını oluşturur. Teke yarımadasının ilçe sınırları içerisinde kalan bölümü dağlar ve akarsularla engebelenen...
  4. Gebelikte kaşıntı

Gebelikte kaşıntı

kaşıntı hamilelik belirtisimi gebelikte göbekte kaşıntı hamilelikte göbek kaşıntısı vajinal hamilelik belirtisimi vajinada Hamile olanlar ve daha önce hamilelik yaşayanlar çok iyi bilir bebeğin gelişimine bağlı olarak büyüyen karnınızla birlikte özellikle bu bölgede inanılmaz kaşıntılar oluşur.Bazen bu kaşıntılar anne adayını çok fazla rahatsız eder ve bunun için krem ve benzeri ürünler bile...
  5. Kaşının Rahatlayın!!!!

Kaşının Rahatlayın!!!!

Kaşınınca gerçekten bir rahatlama oluyor değilmi kızlar?İşte bunu araştırmışlar ve sonuçlar meleklerim.:tik: Amerikalı uzmanlar, kaşınan bir yerimizi kaşımanın neden bizi rahatlattığı sorusunun yanıtını buldu. Kuzey Carolina'daki Wake Forest Üniversitesi'nden Dr. Gil Yosipovitch ve ekibi, kaşınmanın, beyindeki ''nahoş duygular ve anılarla ilgili bölgeleri'' geçici bir süre etkisiz duruma...

Sayfayı Paylaş