gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kaş Nasıl Alınır?(Videolu Anlatım)

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kaş nasil alinir görselli anlatim kaş nasıl alınır, şekillendirme, düzeltme, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili Melekler,
    Çoğunluğumuz kaş aldırmak için kuaför salonlarını doldururuz.Oysa yüzümüzün şekline göre nasıl alacağımızı bilirsek bunu kolaylıkla evde kendimiz alabiliriz.İzleyeceğiniz videodan yüzümüzün hangi kısımlarının baz alınarak kaşa şekil verileceği gösteriliyor..Buyrun...:tik:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Mart 2016
    MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    caanım kaşlarımı mahvettiğimi fark ettim geçenlerde ve uzatmaya karar verdim :D:D ebru gündeşinki gibiydi kaşlarım can sıkıntısıyla alaaa alaaa şaftı kaydı :S

Kaş Nasıl Alınır?(Videolu Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaş Nasıl Alınır?

Kaş Nasıl Alınır?

kaş alındıktan sonra ip ile kaş nasıl alınır alırken ip nasıl tutulur Yüz ifademize anlam katan en önemli öğelerden biri kaşlarımız. Yanlış alınması bir anda yüzünüzün tüm ifadesini değiştirip anlamsızlaştırabilir. Bu nedenle hep güvendiğimiz insanlara gideriz. Son dönemlerdeki sıkıntılar nedeniyle hepimiz güzellik için ayırdığımız bütçeyi kısmaya hatta neredeyse hiç harcama yapmamaya...
  2. Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım)

Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım)

sürme nasıl çekilir video sürme nasıl çekilir araba sürülür videolu anlatım türkçe aylaynır sürülür türkçe video araba videolu anlatım eyeliner nasıl sürülür, teknikleri, sürme şekilleri, nasıl çekilir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Makyaj yapmak bir el becerisidir.Özellikle eyeliner çekmeyi herkes beceremez.Ama şimdi ekleyeceğim videoyu izleyerek...
  3. Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl  Yapılır? (Videolu Anlatım)

Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

origami hayvan yapımı origami nasıl yapılır resimli anlatım origami, kağıttan hayvan nasıl yapılır, kağıt katlama, teknikleri, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Bir dönem ,daha bizler çocukken ,origami- japon kağıt katlama sanatı çok meşhur olmuştu.Televizyonlarda konuyla ilgili çocuk programları olur,bütün çocuklar o saatlerde ellerinde...
  4. Lens Nasıl Takılır? (Videolu Anlatım)

Lens Nasıl Takılır? (Videolu Anlatım)

lens takma video lens nasıl takılır resimli anlatım nasıl çıkarılır resimli anlatım takılır video çıkarılır lens, nasıl takılır, kullanımı, takılışı, takma yöntemleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yeni lens sahibi olup takmaya elleri bir türlü alışamaynlar ya da lens göze o en hassas organa nasıl takılır merak edenler,bu video sizler için...:tik:...
  5. Boy Abdesti Nasıl Alınır Videolu Anlatım

Boy Abdesti Nasıl Alınır Videolu Anlatım

boy abdesti nasıl alınır gusül abdesti nasıl alınır Gusül Boy Abdesti Nasıl Alınır Videolu Anlatım Sevgili melekler, bu konumuzda her müslümanın bilmesi gereken islami bilgiler içinde yer alan gusül abdesti nasıl alınır konusunun videolu anlatımını paylaşıyoruz sizlerle :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4CbF-OTiqCE

Sayfayı Paylaş