gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kaş şekillendirme makinesi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kaş şekillendirme kaş şekillendirme makinesi düzeltme makinesi alma bıyık alma Fonex kozmetiğin üretmiş olduğu kaş şekillendirici ile her zaman güzel ve çekici kaşlara sahip olabilirsiniz. [​IMG]
    Fonex’in Kozmetik’in ürettiği kaş düzeltme ve inceltme makinesi bütün bayanların çantasında yer almaya hazır. Kapağında bulunan taşı ile şık bir görünümü olan makinenin ayrıca 3 farklı başlığı mevcut. Üzerinde bulunan geniş bıçaklı başlığının dışında ince tüyler için kullanabileceğiniz küçük bıçağı, iki taraflı tarak başlığı ve temizleme fırçası bulunuyor.

Kullanımı oldukça kolay olan kaş düzeltme makinesinin başlık kısmı 45 derece hareket edebiliyor. Böylece kaşa şekil verirken istediğiniz şekilde ayarlama yapabilirsiniz.

Her zaman yanınızda taşıyarak kaşlarınızın şekillendirmesini yapabilirsiniz.
    Fiyatı 15 TL

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok işe yarar emeğine sağlık nerelerden alabiliriz :) merak ettim simdi :D

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    enee ucuzmusta, benim gibi kasini sekillendirme özürlü insanlar icin birebir :D
    mawilim adminim editörüm al bana bitane göndersene, burda bulunmuyoda :D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kaç koli yapıp gönderem deyiver hele:D

Kaş şekillendirme makinesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vücut Şekillendirme Ameliyatları

Vücut Şekillendirme Ameliyatları

basen ameliyatları insan şekillendirme oyunları * Vücut kontürü için neler yapılıyor? Kalçaya yağ enjeksiyonu ile yuvarlaklaştırma yapılabiliyor. Yağ enjeksiyonu için karından belden, çıkıntılı olan yerden yağ alınıyor. Böylelikle hem bölgenin şekli düzeltiliyor, kontür veriliyor hem de o yağlar başka bir yerin eksik kontürünü tamamlamış oluyor. Bacaklarda eğriliği olan insanlar için ‘doku...
  2. Kaşıntı..

Kaşıntı..

Sulanma göz hastalıklarında sık rastlanılan bir belirtidir. Rüzgarlı tozlu ortamlarda, ağlama ve gülme sırasında, yoğun yakın çalışma sırasında sulanma normal kabul edilebilir. Hangi Sulanmalar Hastalık Belirtisi Olabilir? ► Uzun sürüyorsa, ► Beraberinde kızarıklık, batma, görme azlığı gibi şikayetler varsa , ► Bebek ve küçük çocuklarda uzun süre devam ediyorsa bir hastalığın belirtisi...
  3. kaşıntı

kaşıntı

Vücudun herhangi bir yerinde ya da tamamında hissedilebilir. Böcek dolaşıyormuş hissi, hafif yanma ve batma gibi belirtilerle de ortaya çıkan, insanı çok rahatsız eden, toplum içinde zor duruma düşüren, sevimsiz ve sıkıntılı bir durumdur. Çok şiddetli olduğunda; uykusuzluğa,gerginliğe ve depresyona bile neden olabilir. Nedenleri: Ciltte döküntü yapan...
  4. Tıraş makinesi

Tıraş makinesi

Rüyada tıraş makinesi gördüyseniz veya tıraş olduysanız, yakınlarınızla sizin aranızda birtakım tartışmalar gerçekleşeceğine işaret eder
  5. kaş

kaş

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya İli'ne bağlı bir ilçe olan Kaş'ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Teke Yarımadasının güney kesiminde yer alan Batı Toroslarının uzantıları olan Akdağ, Kaş ile Muğla'nın doğal sınırını oluşturur. Teke yarımadasının ilçe sınırları içerisinde kalan bölümü dağlar ve akarsularla engebelenen...

Sayfayı Paylaş