Kaş uzatma yöntemleri

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
Kaş uzatma yöntemleri

Kaşlar insan yüzüne şekil veren en önemli unsurlardandır. Birkere bozarsanız şeklini düzeltmek uzun zaman alır. Ama üzülmeyin aşağıda kaşlarınızın kolay uzaması için birkaç tavsiyede bulunacagım.

kas-22c.jpg

Duş alırken veya yüzünüzü yıkarken çok fazla bastırmadan iç taraftan dışa doğru parmaklarınızla kaşlarınıza 10-15 kere masaj yapın.

Saf zeytinyağını parmağınıza damlatarak kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye masaj yaparak yedirin. Eğer var ise hintyağı daha etkili olacaktır. 5-10 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayınız.

Parmağınızla veya bir pamuğa biraz vazelin sürerek kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye yavaşça sürün. Ardından ılık suyla durulayın.

Kullanmadığınız temiz yumuşak bir diş fırçasını alın, kaşlarınızın uzamasını istediğiniz yerleri yavaşça (tahriş etmeden) 1 hafta boyunca 1-2 dakika fırçalayın.

kirpik uzatmak için bir sürü yöntem uyguladıktan sonra en sonunda eeose kirpik uzatıcı serumu internetten bulup aldım. kiripklerim kısa olduğundan takma kirpik kullanmak zorunda kalıyordum. kirpiklerim uzamaya başladı ve uygulamaya devam ediyor. kaşlara da iyi geliyormuş. kaşlarıma kulanmaya başladım. yoğunlaştırdığını söylüyorlar.

Geri