gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Kaş uzatma yöntemleri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

Kaşlar insan yüzüne şekil veren en önemli unsurlardandır. Birkere bozarsanız şeklini düzeltmek uzun zaman alır. Ama üzülmeyin aşağıda kaşlarınızın kolay uzaması için birkaç tavsiyede bulunacagım.

Duş alırken veya yüzünüzü yıkarken çok fazla bastırmadan iç taraftan dışa doğru parmaklarınızla kaşlarınıza 10-15 kere masaj yapın.

Saf zeytinyağını parmağınıza damlatarak kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye masaj yaparak yedirin. Eğer var ise hintyağı daha etkili olacaktır. 5-10 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayınız.

Parmağınızla veya bir pamuğa biraz vazelin sürerek kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye yavaşça sürün. Ardından ılık suyla durulayın.

Kullanmadığınız temiz yumuşak bir diş fırçasını alın, kaşlarınızın uzamasını istediğiniz yerleri yavaşça (tahriş etmeden) 1 hafta boyunca 1-2 dakika fırçalayın.

nilyesilim bunu beğendi.
  2. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kirpik uzatmak için bir sürü yöntem uyguladıktan sonra en sonunda eeose kirpik uzatıcı serumu internetten bulup aldım. kiripklerim kısa olduğundan takma kirpik kullanmak zorunda kalıyordum. kirpiklerim uzamaya başladı ve uygulamaya devam ediyor. kaşlara da iyi geliyormuş. kaşlarıma kulanmaya başladım. yoğunlaştırdığını söylüyorlar.

Kaş uzatma yöntemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havuç yöntemiyle saç uzatma

Havuç yöntemiyle saç uzatma

saç uzatma saç uzatma havuç havuç uzatır mı suyu uzatır mı havuc ile sac İlkkez duyuyorum.Şahsen denemedim.Ama denemekte fayda var.Benim annemden öğrendiğim havuç boy uzatır derdi hep demek saçlarıda uzatııyormuş:) Malzemeler: '' 2 tane orta boy havuç '' 1 tane yumurta '' 3 su bardağı su Hazırlanış: '' Havuçlar rendelenir. '' 3 su bardağı su kaynatılır. '' Ardından rendelenmiş havuçlar,...
  2. Hızlı kaş uzatma yöntemleri

Hızlı kaş uzatma yöntemleri

kaş uzatma yöntemleri kaş uzama süresi hızlı uzatma çabuk uzatmak için ne yapmalı Kaşlarınızı alırken bir anlık dikkatsizlik sonucu kazaya kurban gittiyse üzülmeyin.Sizlere kaşlarınızı en hızlı şekilde uzatabileceğiniz yöntemleri sunuyorum * Protein bildiğiniz gibi saçlarımızın uzaması içinde çok önemli. A, B3. C ve E vitaminlerini almaya özen gösterin. * Duş alırken veya yüzünüzü yıkarken...
  3. Saç uzatma yöntemleri

Saç uzatma yöntemleri

saç uzatma teknikleri hızlı saç uzatma, hızlı saç uzatma yöntemleri, çabuk saç uzatma formülleri, çabuk saç uzatma teknikleri, saç uzatma, saç uzatmanın yolları, saç uzatan bitkiler, saç uzatma yolları, Saçlarını kestiren her kadın, bir an önce saçları uzasın ister. Saçların uzaması için, gerekli zamanı beklemek mi lazımdır peki? Elbette ki hayır Melek'ler:) Bir takım doğal yollar sayesinde...
  4. Hızlı kaş uzatmanın yolları meleklere özel

Hızlı kaş uzatmanın yolları meleklere özel

kaş uzatan ürünler kaş uzatma yöntemleri hızlı kaş nasıl çıkar Biz kadınların güzellik sorunlarının başında gelir yanlış alınan kaşlar, seyrek kaşlar ve şekilsiz kaşlar. Daha önce ki yazılarımız da bir çok kez dile getirdik, kaşlarımızın yüz güzelliğimizde ki önemini ve mimiklerimizde ki payını ve bakışlara katan anlamını. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere kaşlarınızı hızlı uzatmanın...

Sayfayı Paylaş