gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kasap çırağı, kıyma makinesinde 4 parmağını kaybetti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

GAZİANTEP'teki bir kasapta çıraklık yapan 13 yaşındaki Yasir Kılıç, elini kıyma makinesine kaptırarak 4 parmağını kaybetti. Yasir Kılıç, hastaneye eli kıyma makinesinin içinde olduğu halde götürüldü. devamı

Kasap çırağı, kıyma makinesinde 4 parmağını kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çırak

Çırak

Yardımcıya ve bir işi yaparken başvurulan sebep ve unsurlara, Çırakta görülen iyi durumlar, sebep ve yardımcıların iyiliğine, kötü durumlar ise bunların kötülüğüne delalet eder.
  2. Parmak

Parmak

Eşe, çocuğa, hizmetçiye, dost ve arkadaş, anne ve babaya, güç ve kuvvete, mal ve sanata, bineğe yahut beş vakit namaza; Parmak görmek kar ve kazan vasıtalarına, mal ve refaha, kuvvet bulmaya yahut yardım görmeye, İnce ve uzun parmaklar işini güzel yapan sanatkara, etkili ve güzel yazı yazmaya, ticarette başarıya, yoksul için varlıklı kimselerin yardım ve ilgisine, Sağ elin parmakları, baş...
  3. 4 genç teğmen trafik kazasında hayatını kaybetti

4 genç teğmen trafik kazasında hayatını kaybetti

Balıkesir’deki kazada yaralanarak askeri hastaneye kaldırılan Teğmen Ceyda Kazak da yaşamını yitirdi Balıkesir’de, aşırı hız sonucu kontrolden çıkarak elektrik direğine çarpan otomobilde bulunan 4 teğmenle bir üniversite öğrencisi hayatını kaybederken, bir teğmen de ağır yaralandı. Bandırma’dan dönen teğmen İlbay Saraylı yönetimindeki 06 RJD 88 plakalı Opel Astra marka otomobil,...
  4. Cem Karaca-Tamirci çırağı

Cem Karaca-Tamirci çırağı

Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlumun ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları nerelere gizlesin şu avucun nasırları Otomobili tamire geldi dun bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga dalga saçları Ustam seslendı uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir seyi Cildi parlak kağıt...
  5. Kasaba (atv)

Kasaba (atv)

Oyuncular: Talat Bulut Lale Yavaş Murat Ünalmış Nur Sürer Bülent Kayabaş Alpay İzbırak Erol Demiröz Tülay Bursa Çağla Çakar Yapım: aSis Yapım-Tomris Giritlioğlu Yönetmen: Cevdet Mercan Senaryo: Nilgün Öneş, Tomris Giritlioğlu, Mümtazer Türköne Yağmur varlıklı bir ailenin kızıdır. İtalya�da yaşamaktadır. Anne babası öldükten sonra ablasının kocasının bütün serveti batırması ve kanser olan...

Sayfayı Paylaş