gebe
  1. İlknur kabuk

İlknur kabuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kasık agrıları

Konu, 'Kadınlar' kısmında İlknur kabuk tarafından paylaşıldı.

Adetine 5 gün kaldı. Kasıklarımda ağrı karnımda ağrı var neden acaba.hamile olma ihtimali var mı...

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz..Mense yakın dönemde de kasık karın ağrısı olur,gebelik başlangıcında da..Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

3. mine özgür koçak

mine özgür koçak Forum Okuru

Byza hanm çok acıl yardımınıza ıhtıyacım var 38 haftalık gebeyım kontrolum pazartesi karnımda aşırı sancı var belime vuruyor bıraz once ayran gorunumunde su gıbı akıntım oldu 1 bardaktan fazla neden acaba tesekurler

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba doğum başlamış hemen hastaneye gidin. Lütfen sonucu bizimle paylaşın..

5. Nazenin21

Nazenin21 Forum Okuru

Merhaba benim bu gün adet günüm test yapsam çıkarmı ?

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gebelik testleri beklenen mensten en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa yapılmalıdır.Doğru ve net sonuç için 3 günlük gecikmeyi bekleyin..

Kasık agrıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasık Biti

Kasık Biti

Kasık bitini taşıyan biriyle birlikte olma yoluyla veya çok ender olarak giysiler ve yatak çarşaflarından geçer. Bit bazen (aynı zamanda saçlarda veya vücudun başka bir yerinde de bulunabilir) hiçbir belirti vermez. Bazen de kaşıntı ve hafif mavimsi lekeler ortaya çıkabilir. Kasık bitine Yengeç de denir, çünkü Yengeç gibi tutunmasını sağlayan kıskaçları vardır. Bu rahatsızlık pediculosis...
  2. kasık fıtığı

kasık fıtığı

bebek ler kasık fıtığı ameliyatı sonrası cinsel ilişki kasık fıtığı ameliyatı sonrası cinsellik Anne karnındaki erkek çocukların yumurtaları, yani testisleri karın içerisinde bulunuyor. Hamileliğin son iki ayında testisler, kasıkta oluşan bir kanal yoluyla torbalara iniyor. Karın içiyle torbalar arasındaki bu kanal daha sonra kapanıyor, böylece karın içi ile dışı arasında bağlantı kalmıyor. Bu...
  3. agrılardan kurtulmanın 10 yolu

agrılardan kurtulmanın 10 yolu

Ağrılardan kurtulmanın 10 yolu 1. HAREKETLERİNİZE DİKKAT EDİN: Bel ve boyun ağrılarından yakınmak istemiyorsanız, günlük yaşantınızda hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Örneğin, koltuktan veya yataktan kalkarken ani hareketler yapmayın. Ağır bir eşya kaldırmamaya da dikkat edin. Eşyayı yere çömelerek kaldırın, böylece omurganızın doğal eğriliklerini korumuş...
  4. agrılar

agrılar

slm kızlar ben yenı katılşdım benım 2.5 yasında bır kızım var ve 2 cıyı de ıstıyoruz ben 15 gun once sogan kurunu yaptım bır hafta ve sımdı 2 gundur kasıklarımda agrı var ayakta olunca belıme vuruyor göğüslerımdede arav sıra ani sızı hıssedıyorum adetıme de 8 gun var acaba nedendır bır bılgınız varmı
  5. kasık fıtığı

kasık fıtığı

fıtık otu kasık fıtığına nasıl etki ediyor

Sayfayı Paylaş