gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaşık büyüsünün duası vr mı arkadaşlarım.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kaşık büyüsü diye bir büyüye maruz kalan bir kişinin bu büyüden kurtulması için etmesi gereken dua var mı kardeşlerim. Her şey yer gök dua üstüne bununda bir çözümü vardır diye düşünüyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Kaşık büyüsünün duası vr mı arkadaşlarım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaş mı dost mu?

arkadaş mı dost mu?

Baba ve oğul konuşuyorlarmış. Babası oğluna sormuş, "Senin kaç tane dostun var?" Oğlan cevap vermiş: "Ohooo yüzlerce..." Babası oğluna açıklamış. "Bak oğlum" demiş insanın bir sürü arkadaşı olabilir ama yüzlerce dostu olamaz. Dost dediğin diğer arkadaşlara benzemez. İnsanın hayatı boyunca ancak 1 ya da 2 tane dostu olabilir. Oğlan saçma demiş. Benim...
  2. arkadaşın mı aşkın mı?

arkadaşın mı aşkın mı?

canım melişler geçen gün bi film izledim ordan aklıma geldi..tek seçenek var ya herşeyi paylaştığın yeri geldiğinde omzunda ağladığın arkadaşın mı? yada belkide bir ömür mutlu yaşayacağın sevdiğin erkek mi??
  3. Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Melekler sizce siz eşinizin en yakın arkadaşımısınız yoksa sadece eşi olarak mı yanında yer alıyorsunuz?Sizi bilmem ama erkekler en yakın arkadaşlarının eşleri olduklarını söylüyorlar.Bende cevap veriyorum...YALAN...:D EŞİNİZ Mİ ARKADAŞINIZ MI ? Erkekler, en yakın arkadaşlarının eşleri olduğunu söylüyor. Bunun sebebini ise duygu ve düşüncelerini onlarla paylaşmalarına bağlıyor. Eşiniz...
  4. Günün duası ayırma duası var mı

Günün duası ayırma duası var mı

Melekler sizlerle bugünün duasını paylaşmak istedim hadi hep birlikte amin diyelim Allah'ım! Bizi lutfundan ayırma!Bizi mağfiretinden ayırma!Bizi cehenem ateşinden koru!
  5. arkadaş mı aşk mı ?

arkadaş mı aşk mı ?

üç yıllık bir sınıf arkadaşım var adı zeki.aramız çok iyiydi bir keresinde bi kafede buluştuk benim yanınmda bi kız arkadaşım onun yanında iki erkek arkadaşı daha vardı.onun arkadaşlarından birini tanımıyordum orada tanıştık konuşmaya başladık sonrasında arkadaşı bana çıkma teklif etti kabul ettim.en yakın arkadaşım olan zeki bi tepki vermedi .sonrasında biz sevgilimle tartışıp ayrıldık .zeki...

Sayfayı Paylaş