gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kaşik Kuklalarin Yapimi

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

kaşıktan bebek yapımı tahta kaşıktan kukla yapımı kaşık kukla örnekleri tahta bebek
    Kaşik Kuklalarin Yapimi

Tahta kaşıklardan yaptığımız bu kukların nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz;

MALZEMELER Tahta kaşık
    Renkli keçe parçaları
    Pipo temizleme çubuğu ( tel de olabilir)
    Saçını yapmak için orlon
    Keçeli lakem
    Yapıştırıcı
    YAPILIŞI:
    Tahta kaşığa, kuklanın kolunu oluşturacak şekilde pipo temizleme çubuğunu sardım. ( sigara satan yerlerde bulunuyor, bulamazsaniz tel de

Kıyafetini kesip üzerinde diktim..

Saçı için bir kitabın etrafına 15-20 sıra ip sardım, ipi kesip ortasından bağladım. Kaşığa yapıştırdım. Sonra şekil verdim.Keçeli kalem kullanarak yüzünü çizdim
    sapkası için kuklanın başı ölçüsünde keçeden bir yuvarlak kestim, yuvarlağın çevresi uzunluğunda ince kenarlı bir dikdörtgen kesip yuvarlağın erafına diktim.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaşik Kuklalarin Yapimi

evet benim oğlum ilkokul 2 yada 3. sınıftayken okulda yapmışlardı tahta kaşıktan bebek ama kukla olarak değildi tabi kukla olarak daha hoş olmuş bence iyi fikir
    saol canımemeğine sağlık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kaşik Kuklalarin Yapimi

amanın ne güzellermiş.çokta basitt bende yapıverem oluşuma barimm...teşşekkürler paylaşım içinn

Kaşik Kuklalarin Yapimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif Yapı

Dekoratif Yapı

Dekoratif Yapı Deprem nedeniyle 100 bini aşkın bina kullanılamayacak hale geldi. Yıkımın büyüklüğü, binaların proje aşamasından itibaren denetlenmesi gerektiği gerçeğini bir kez daha ortaya çıkardı. Yapıların güvenliği konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Bureau Veritas 10 yıldır Türkiye'de de faaliyet gösteriyor. TÜPRAŞ, BOTAŞ, PETKİM ve daha birçok dev kamu tesisinin yanı...
  2. Nasıl yaptı?

Nasıl yaptı?

Padişah kör bir adam ile deniz kıyısında gezerken ''Bana 5 tane siyah ve 3 tane beyaz taş bulabilir misin ?'' demiş kör adamda bulup vermiş .Acaba bunu nasıl yaptı?
  3. Kitap Yapımı

Kitap Yapımı

kitap yapımı kitabın yapımı kitap aşamaları kitabın yapım aşamaları yapım SONUÇ
  4. Piko Yapımı

Piko Yapımı

Piko Yapımı hakkında bilgi verir misiniz piko teknikleri nedir nasıl yapılıyor piko:S
  5. yapımı

yapımı

nasıl yaptınız

Sayfayı Paylaş