gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi?? yardımmmmmmmmmmm

Konu, 'Gebelik' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

kasıklarda ağrı kasiklarda agri kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi kasıklarda ağrı ,gebelik ,gebelik belirtisi ağrı, hamilelik , ilişki sırasında kasıklarda ağrı gebelik belirtisimi ?

arkadaşlar yaw benim günüm geçiyo ve ilişki sırasında kasıklarıma baskı oluyo acaba ben hamilemiyim yahuu biliyorum bana test al yap diceksiniz ama ben 5 yıldır o testte tek çizgi görmekten usandım ve aynı tek çizgiyi görmekten korkuyorum bana yardımcı oluuuuuuuuuuunn!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Haziran 2011
  2. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    ayyyyyyyyyyyy kız güllü belkide hamilesinidr kız koş bi test alda yap hade bekliyommmm:raila:

3. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

arkadaşlar hamile değimişim kan testi yaptırdım bişi çıkmadı neyseeeeeee kısmet ne diyelim sedenim :)

4. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    belkide geç döllenme olabilir canım bu arada adetin kaç gün geçti inşallah hamilesindir canım ya

5. aslı6466

aslı6466 Forum Okuru

bnm adet günüme 3 gün kaldı ama kasılarımda 3 gündür hafif agzılar var ve gögüslerim 2 haftadır dokundukca agrıyo acıyo. önceden hic bu kadar agrımamıştı ve adet dönemime 3 gün kala belirtiler olurdu şimdi hiç yok.sizce hamile olabilirmiyim.

kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi?? yardımmmmmmmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Bu konu hamilelikte kasık ağrılarına yer vermektedir. Hamile olup olmadığınıza dair bazı belirtiler vardır. Bu belirtiler bazen erkenden kendini belli etmeye başlar. Aslında hamilelikle ilgili il belirti adetin gecikmesidir. Çoğu hamilelikten şüphelenen kadınlar ilk günler kasık ağrıları olduğundan yakınırlar. Peki kasıklar da ağrı hamilelik belirtisi midir? İşte cevabı; Hamilelik...
  2. kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kaç gündür kasıklarımda sancılanma ve ağrı var daha adetime bir hafta kadar var aama acaba kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?
  3. hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

Arkadaslar kasik agrilariniz hangi haftada gecti ben simdi 10 haftamdayim ve kasik ari denen birseyim kalmadi neden acaba?????
  4. Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Selam arkadaşlarım kasıklarımda şiddetli ağrı var ve adetime de 3-4 gün kadar kaldı. Acaba bu kasıklarda ki şiddetli ağrı gebelik belirtisi olabilir mi ? Planlı bir gebeliğim var yoksa boşuna mı ümitleniyorum bilgi verir misiniz teşekkürler.
  5. Kasığımda ağrı

Kasığımda ağrı

iyi günler dün geceden beri sol kasığımda ağrı var bugün dayanılmaz olan bu ağrıyla beraber çamur şeklinde kanamam var nedeni nedir?

Sayfayı Paylaş