gebe
  1. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

kasiklarim agriyor acaba hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında bebeğim benim tarafından paylaşıldı.

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasiklarim agriyor hamilemiyim merhaba arkadaslar, ben yeni üye oldum.ben 6 yillik evliyim,2,5 yasinda bir oglum var ve biz ona bir kardes isiyoruz.iki sene yasmin hapini kullandim ve gecen ay biraktim 4 nisanda adet oldum,internetten yumurtlama dönemimi hesapladim ve esimle iliskiye girdik.yumurtlama dönemimden bu yana kasik agrilarim oluyor ve normalde bu ayin 2 sinde yani dün adet olmam gerekiyordu ama gelmedi.acaba hamilemiyim?
    test yapmam icin erkenmi?bide hapi biraktigin ay hamile kalinirmi?
    lütfen yardim edin

2. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

Allah bağışlasın oğlunu sana, inşallah diyelim ama kasık ağrısı tek başına bir belirti olmayabilir, yani adet öncesi de kasık ağrıları olur bildiğin gibi canım, istersen 2-3 gün daha bekle bir test yap, çıkmazsa bir-iki gün sonra takrarlarsın, ama çok merak ediyorsan erken gebelik testleri var onlardan alıp yapabilirsin, hayırlısı olsun canım :)

3. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    allah oglunu sana bagişlasn.negüzel hiç degilse bi bebegin var allah bizede naşip eder inş.bende yumurtlama gününe göre iliskiye girdm.benımde kasık agrılarım var.adetime 5gün var ama bugun kan testi verdm.kanda hemen cıkıyomus.bi test yaptır istersn.haptan sonra hemen olan oluyo tabii.hadi hayırlısı

sheker_shey bunu beğendi.
  4. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canim,dün yaptim negatif cikti,arkadasim cok erken yapmissin diyor ama dayanamadim ve sonu hüsran oldu,adetim hala gelmedi neyapicam bilmiyorum.hayirlisi

5. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    insallah sende hamissindir canim,dualarim seninle.allah herkese tatdirsin insallah

6. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Sabır canım dr.lar 1 hafta en geçmeli diyor test için :)

7. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Cnm biraz geç yazıyorum galiba ama adete 1 gün kala bile çıkabiliyor gebelik testinde.Benm öle olmştu.Hakknda hayırlısı olsn inşallah hayırlı haberleini bekliyoruz

8. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya kizlar benim adetim hala gelmedi,bugün tanidik eczaneci bir arkadasa sordum o hapi biraktigimdan dolayi olabilicegini söyledi ama ilk cocukta basima böyle bisey gelmemisti.aranizda d.k.h.ni biraktiktan sonra adet gecikmesi ve kasik sancisi yasayanlar varmi?varsa lütfen paylasirmisiniz

9. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar,benim bugün adetim geldi,artik bir sonraki ay deniycez

10. esmira

esmira Forum Okuru

Ben 4 iliskden sonra kasiklarm snmya basladi basm da ck dnyo adetm gelck gbi kasiklarm agryo ama glmesnde 1 hftadn fzla fr

11. buket burcu

buket burcu Forum Okuru

Selam kızlar benim 3 gun adetim geçti hastaneye gittim gebe degilm ben gebe kalmak istiorum tamda gününde girdik esimle ama agrim var adet olcakmisim gibi yardim edin bana adet olcam diye korkuyorum

12. buket burcu

buket burcu Forum Okuru

Selam kızlar benim 3 gun adetim geçti hastaneye gittim gebe degilm ben gebe kalmak istiorum tamda gününde girdik esimle ama agrim var adet olcakmisim gibi yardim edin bana adet olcam diye korkuyorum

kasiklarim agriyor acaba hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. Acaba hamilemiyim ???

Acaba hamilemiyim ???

beyaz akıntım var hamilemiyim adet olmadım acaba hamilemiyim Arkadaşlar ben ekim ayında düşük yapmıştım ve 11 kasımda adet olmuştum şimdi 11 aralıkta olmam lazımdı ama olmadım adet sancılar var kasık agrım falan ara sıra oluyor ama eşimle bikaç kere ilişkiye girdik acaba tekrar hamilemiyimdir yoksa geçen hafta bazı sebeblerden dolayı çok üzüldüm stres yaşadım acaba onun etkisinden dolayımı...
  3. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  4. 21. Haftadayim Hala Kasiklarim / Karnim Agriyor... Sizce normalmi????

21. Haftadayim Hala Kasiklarim / Karnim Agriyor... Sizce normalmi????

Meleklerim, ben simdi 21. haftada hamisim ve hala kasiklarim agriyor... Bazen agriyip geciyor bazenden sürekli agriyor. Öne egilemiyorum hic.... Sürekli yatiyorum, dik oturmam mümkün degil zaten yoksa hemen agriyor. Ama belime yastik koyup oturuyorum, o zaman agrimiyor. Doktorum önceleri normal diyordu büyüme agrisisidir diyordu, simdide artik ne dese inanmiyorum. Birdahaki randevum yeni...
  5. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba

yumurta çatlatma iğnesi yaptırdım iğneden 8 gün sonra beta hcg yaptırdım 22.3 çık tı 2 gün sonra tekrar test yaptım busefer 7.50 çık tı hamilemiyim acaba cevap bek liyorum lütfen

Sayfayı Paylaş