kasiklarim agriyor acaba hamilemiyim

bebeğim benim

Yeni Üye
Üye
kasiklarim agriyor acaba hamilemiyim
kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasiklarim agriyor hamilemiyim
merhaba arkadaslar,
ben yeni üye oldum.ben 6 yillik evliyim,2,5 yasinda bir oglum var ve biz ona bir kardes isiyoruz.iki sene yasmin hapini kullandim ve gecen ay biraktim 4 nisanda adet oldum,internetten yumurtlama dönemimi hesapladim ve esimle iliskiye girdik.yumurtlama dönemimden bu yana kasik agrilarim oluyor ve normalde bu ayin 2 sinde yani dün adet olmam gerekiyordu ama gelmedi.acaba hamilemiyim?
test yapmam icin erkenmi?bide hapi biraktigin ay hamile kalinirmi?
lütfen yardim edin

merhaba arkadaslar,
ben yeni üye oldum.ben 6 yillik evliyim,2,5 yasinda bir oglum var ve biz ona bir kardes isiyoruz.iki sene yasmin hapini kullandim ve gecen ay biraktim 4 nisanda adet oldum,internetten yumurtlama dönemimi hesapladim ve esimle iliskiye girdik.yumurtlama dönemimden bu yana kasik agrilarim oluyor ve normalde bu ayin 2 sinde yani dün adet olmam gerekiyordu ama gelmedi.acaba hamilemiyim?
lütfen yardim edin

Allah bağışlasın oğlunu sana, inşallah diyelim ama kasık ağrısı tek başına bir belirti olmayabilir, yani adet öncesi de kasık ağrıları olur bildiğin gibi canım, istersen 2-3 gün daha bekle bir test yap, çıkmazsa bir-iki gün sonra takrarlarsın, ama çok merak ediyorsan erken gebelik testleri var onlardan alıp yapabilirsin, hayırlısı olsun canım :)

allah oglunu sana bagişlasn.negüzel hiç degilse bi bebegin var allah bizede naşip eder inş.bende yumurtlama gününe göre iliskiye girdm.benımde kasık agrılarım var.adetime 5gün var ama bugun kan testi verdm.kanda hemen cıkıyomus.bi test yaptır istersn.haptan sonra hemen olan oluyo tabii.hadi hayırlısı

Allah bağışlasın oğlunu sana, inşallah diyelim ama kasık ağrısı tek başına bir belirti olmayabilir, yani adet öncesi de kasık ağrıları olur bildiğin gibi canım, istersen 2-3 gün daha bekle bir test yap, çıkmazsa bir-iki gün sonra takrarlarsın, ama çok merak ediyorsan erken gebelik testleri var onlardan alıp yapabilirsin, hayırlısı olsun canım :)

sagol canim,dün yaptim negatif cikti,arkadasim cok erken yapmissin diyor ama dayanamadim ve sonu hüsran oldu,adetim hala gelmedi neyapicam bilmiyorum.hayirlisi

allah oglunu sana bagişlasn.negüzel hiç degilse bi bebegin var allah bizede naşip eder inş.bende yumurtlama gününe göre iliskiye girdm.benımde kasık agrılarım var.adetime 5gün var ama bugun kan testi verdm.kanda hemen cıkıyomus.bi test yaptır istersn.haptan sonra hemen olan oluyo tabii.hadi hayırlısı

insallah sende hamissindir canim,dualarim seninle.allah herkese tatdirsin insallah

merhaba arkadaslar,
lütfen yardim edin
Cnm biraz geç yazıyorum galiba ama adete 1 gün kala bile çıkabiliyor gebelik testinde.Benm öle olmştu.Hakknda hayırlısı olsn inşallah hayırlı haberleini bekliyoruz

ya kizlar benim adetim hala gelmedi,bugün tanidik eczaneci bir arkadasa sordum o hapi biraktigimdan dolayi olabilicegini söyledi ama ilk cocukta basima böyle bisey gelmemisti.aranizda d.k.h.ni biraktiktan sonra adet gecikmesi ve kasik sancisi yasayanlar varmi?varsa lütfen paylasirmisiniz

Ben 4 iliskden sonra kasiklarm snmya basladi basm da ck dnyo adetm gelck gbi kasiklarm agryo ama glmesnde 1 hftadn fzla fr

Geri