gebe
  1. elifnurefşan

elifnurefşan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında elifnurefşan tarafından paylaşıldı.

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli olur mu ki

2. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    test yaptır bence.belli olur.idrarda belli olmasa bile kan testi yaptır.kan testi en kesin sonuç.

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kesinlikle hamilesindir canim.. agzinda hissettigin tad metal tadidir..bebegini sutten kesmene gerek yok o istedigi surece emzirebilirsin.. hicbir zarari yok:)

4. elifnurefşan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamilemiyiiiimmmm

yaa çok heyecanlandım şımdı test yapmadım daha aslında yapmak ıstıyorum ama daha erken degıl mı sımdı yapsam bellı olur mu testte

5. elifnurefşan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    melekler çk heyecanlandım şımdı sabahı nasıl beklıceksem hemen test yaomak ıstıyorum Allah isteyn herkese nasip etsin inş

6. elifnurefşan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    negatiiff:(

test yaptım ama negatif çıktı hastalanmadım da hala var mı boyhle olup test yapıp da negatıf cıkannn neyse herşeyin hayırlısı....

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım sen beni dinlersen kan testi yaptır çünkü çok düşük ihtimal de olsa idrar testleri yanılabiliyor kesin sonuç kan testinde çıkar tatlım

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

doktor

doktora gittim stresten üzüntüden olur böyle gecşkmeler dedi 6 günlük gecikme bana sorarsan bekliyelim biraz daha dedi kan tahlili için yarın vercem kan sonucuna da bayramdan sonra bakcakmış.
    böyle an an gelişmeleri yazıyorum ama benim yaşadıklarım aynısı yaşayanlar vardır die belki benim gibi hamile olduğunu zannedenler açısından nese hayırlısı bakalım görelim mevla neyler neylerse güzel eyler,Allah anneliği hakkıyla yerine getirebişecekherkeseanneliği tattırsın inş.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kesinlikle emdiremezsin,bütün vitaminler emdirince gider,karnındaki bebek nasıl beslenecek,doktorada sor aynısını söler.

Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  2. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..
  3. kasıklarım ağrıyor

kasıklarım ağrıyor

kızlar 3 haftalık gebeyim nerdeyse hergun kasıklarım belim agrıyor adetim gelcekmis gibi agrılarım oluyor siz hiç yasadınızmı böyle bi sakıncası var mı simdiden tesekkurler :):cry:
  4. Hamileyim ve kasıklarım çok ağrıyor ne yapabilirim?

Hamileyim ve kasıklarım çok ağrıyor ne yapabilirim?

Hamilelikte kasık ağrısı çok sık görülen bir şikayettir, çoğu zaman rahmin büyümesine bağlı gebelikte normal bir durumdur. Gebelikte kasık ağrılarının en sık nedeni rahmin büyümesi ve buna bağlı rahim etrafındaki bağların gerilmesi olduğu için kasık ağrıları genellikle gebeliğin ilk aylarından itibaren başlar. Bir çok anne adayı gebelik 6 - 8 hafta olduğunda hafif kasık ağrısı hisseder. Bu da...
  5. Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?

Sayfayı Paylaş