gebe
  1. kasıklarda

kasıklarda Forum Okuru

Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kasıklarda tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım kasıklarımda şiddetli ağrı var ve adetime de 3-4 gün kadar kaldı. Acaba bu kasıklarda ki şiddetli ağrı gebelik belirtisi olabilir mi ? Planlı bir gebeliğim var yoksa boşuna mı ümitleniyorum bilgi verir misiniz teşekkürler. kasik-sismesi.gif

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 14:40
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Planlı şekilde gebelik için çalışan değerli anne adaylarının en büyük sorunu ve kabusundan bir tanesini yaşıyorsunuz. Hani gebeliğiniz plansız olsa idi " daha önceden bu durumu yaşamadı iseniz test yaptırın " diyecektim size ama çok fazla ümitlenmeyin lütfen. Planlı gebelikte kadınlarımızın psikolojisi her zaman hamilemiyim sorusu ile meşkul olduğundan dolayı hamileliğiniz için düşük bir neden diyorum. Tabiki birde şu var, daha önceden böyle bir hissiyatınız yok ise böyle bir durum yaşamadı iseniz adetinize 2 gün kala bhcg testi yaptırmanız durumunda, varsa hamileliğiniz kesinlikle ortaya çıkacaktır.

Hayırlısını diliyorum,

Saygılar.

Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

Hamilemiyim ben hamilemiyim akıntım var kasıklarımda ağrı var falı Merhaba arkadaşlar,çok heycanlıyım, hamilemiyim bir kaç gündür karnımda bişeyler hissediyorum ama eşimi bu sefer ümitlendirmemek için ona hiç bir şey söylemedim. regl günümün gelmesini bekliyorum. acaba gecikecek mi:):):) ımmm öncelikle gaz problemi oluştu sanki gögüslerimde aç ama çok az dolgunluk hissediyorum karnımın alt...
  2. Kasıklardaki ağrılar normal mi?

Kasıklardaki ağrılar normal mi?

kasıklardaki ağrıların nedenleri kasıklarda ağrı hamilelikte kasık ağrısı normalmi kasıklardaki ağrı gebelikte kasık ağrısı normalmi Hamileliğin ilk aylarında plasentanın rahim duvarında gelişmesine bağlı olarak regl sancısına benzer ağrı hissedebilirsiniz. İlerleyen aylarda rahmin her iki tarafında bulunan rahim bağlarının gerilmesine balı olarak da ağrı hissedebilirsiniz. Bu durum...
  3. kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi?? yardımmmmmmmmmmm

kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi?? yardımmmmmmmmmmm

kasıklarda ağrı kasiklarda agri kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi kasıklarda ağrı ,gebelik ,gebelik belirtisi ağrı, hamilelik , ilişki sırasında kasıklarda ağrı gebelik belirtisimi ? arkadaşlar yaw benim günüm geçiyo ve ilişki sırasında kasıklarıma baskı oluyo acaba ben hamilemiyim yahuu biliyorum bana test al yap diceksiniz ama ben 5 yıldır o testte tek çizgi görmekten usandım ve aynı...
  4. Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Bu konu hamilelikte kasık ağrılarına yer vermektedir. Hamile olup olmadığınıza dair bazı belirtiler vardır. Bu belirtiler bazen erkenden kendini belli etmeye başlar. Aslında hamilelikle ilgili il belirti adetin gecikmesidir. Çoğu hamilelikten şüphelenen kadınlar ilk günler kasık ağrıları olduğundan yakınırlar. Peki kasıklar da ağrı hamilelik belirtisi midir? İşte cevabı; Hamilelik...
  5. Kasık ağrısı yumurtlama belirtisi midir

Kasık ağrısı yumurtlama belirtisi midir

Kasık ağrım var o sırada cinsel ilişkiye girdik eşimle hamilelik şansı ne kadardır sizce?

Sayfayı Paylaş