gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kasım 2013 Öğretmen Atamaları

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 kasım öğretmen atamaları, kasım 2013 öğretmen atamaları, öğretmen atamaları

Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Kasım ayı öğretmen atamaları için yeniden alım yapılacak kadro sayısının pazartesi günü açıklanacağını twitter hesabından duyurmuştu.

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Kasım ayı öğretmen atamalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.MEB Müsteşarı Yusuf Tekin'in açıklamaları ilk önce şu şekildeydi:

meb-müsteşarı-yusuf-tekin.jpeg

Kasım 2013 Öğretmen Atamaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmen Ağustos atamaları 2011

Öğretmen Ağustos atamaları 2011

2011 ağustos ayındaki öğretmen atamaları ile ilgili haber var mı Milli Eğitim Bakanlığı bununla ilgili bir açıklama yaptımı.
  2. 2012 Ağustos öğretmen atamaları

2012 Ağustos öğretmen atamaları

Ağustos ayı için öğretmen atamaları yapılacak acaba bu atamalarla alakalı bilgisi olan arkadaşlarım var mı ?
  3. öğretmen atamaları 2013 hakkında bilgi var mı?

öğretmen atamaları 2013 hakkında bilgi var mı?

Bahtsız ve atanamayan öğretmenlerden biriyim. Tüm umutlar bu yıla kaldı. Acaba 2013 öğretmen atamaları ile ilgili bilgi var mı? Sizin kulağınız delik olur ..:)
  4. 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

Bu konu; 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler haberiyle ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, öğretmen olup daha ataması yapılamamış olan meleklerimize ve sayın misafirlerimize, onlarla ilgili en son açıklamaların yer aldığı 2013 öğretmen atamaları tarihli açıklamayı yayınlıyoruz... Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer yaptığı açıklamada şöyle dedi..Temmuz ayında 15...
  5. 2014 Öğretmen Atamaları

2014 Öğretmen Atamaları

öğretmen atamaları öğretmen atamaları olacakmı, öğretmen kontenjanları 2014 Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'nın yapmış olduğu açıkmalara göre öğretmenliğin bazı branşların da açık olduğu ve bu branşlar için öğretmen atamalarının gerçekleştireleceği belirtildi. Atanmayı bekleyen birçok öğretmen için esvindirici olan haberin detayları hakkında sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Milli...

Sayfayı Paylaş