gebe
  1. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

kasım anneleriii:)

Konu, 'Kasım Ayı Anneleri' kısmında @Kendi@ tarafından paylaşıldı.

kasımda dogum yapcak anne adayları burada paylaşalım herşeyi.:grouphug:........kasımda inş anne olucagım:emzirme::ehi:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hayırlı olsun Rabbim kolay bir doğum sağlıkı bir evlat nasip etsin :)

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    amin..çok teşekkür ederim canım:asskim:

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    E o zaman bunu hemen rankınızı hamiş melek diye değiştirerek kutlayalım ve ekleyelim,
    " Allah analı babalı büyütsün inşallah " :)

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ayy çok güzel oldu bayıldım..teşekkür ederim :humble:

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    canım doktorum aralık 1 dedi kasım 15 ten sonra bekliyoruz paylaş neler yaptığını nasıl geçtiğini rabbiö kucağına almayı nasip etsin sağ salim sağlıklı sıhhattli hayırlı vicdanlı evlat nasip etsin

7. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cnm bir tane buldum kasımda dogum yapcak:pasi:...nasıl olsun cnm agrılarım azaldı ilk zaman lardaki gibi degil..ikili testim yapıldı allaha şükür temiz çıktı..haziranın 5 le 16 arası geldedi doktor hem cinsiyet ögrenicegiz hemde 3lü test yapılıcakmış...iki ayrı doktora gittim biri kasımın 19 biride 22 dedi dogum için bakalım hangisi olcak..hayırlısı olsun..

sen ne durumdasın cnm ne kadar oldu senin şimdi testlerin yapıldımı..allah eline versin cnm yazdıgın duaların aynısı benden sana bitanem.... herşeyin hayırlısı cinsiyeti belli oldumu senin

8. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kasımda dogum yapcak yokmu kimse................:(

9. 3 kasımda ilk kez anne oluyorum çok korkuyorum sanki yada bana öyle geliyor iyimiyim nasılım ben iyim iyim bişi yok buda geçicek alıcan çocuğunu kucağına emziricen hatırlamıcan bile dimi D@isy canım benim :ebebek:her gece kabusummu oldu hayalimmi oldu anlamıyorum artık:bebiss: ben korkmuyorum yaa hayır korkmuyorum size öyle geliyo ne oluyo ayy dağılıınn:kafa: selli yağmurmuş o dedikleride nedir yarebbim ooffff :ahhhhh:korkmuyorum korkmuyorum korkmuyorum iyim ben :örgü:

10. yns_ysmn

yns_ysmn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bende hayırlısıyla kasım anne adayıyım artık son hazırlıklarımızı yapmaya başladık.dr 28 kasım diyo doğum tarihi.ama 15den itibaren beklemede olucaz şimdiden herkese hayırlı doğumlar Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin:D

11. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun hayırlı bir evlat nasip etsin canım..

12. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ayy canım ne güzel baya yakınız senine..benimde normalde 19 kasım ama doktor 22 olabilir dedi........anlarsana canım cinsiyet ne neer aldınız bebşinize..

bizde son hazırlıkları yapıyoruz artık dün yatagını adık.dayanamayıp serdim herşeyini çarşaf falan gelip gidip bakıyorum evin için :D

13. yns_ysmn

yns_ysmn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm hemde baya bi yakınız senle dün dra gittim benim oğlan dönmemiş sezeryan diyo gene son gün belli olur ama büyük bi ihtimal sezaryan dedi onun içinde bi aksilik çıkmazsa 1hafta önce yani bayram sonu alırım dedi seninle günümüzde aynı olcak sanırım önce gelmezse eğer yani 22 kasım oluyo.cinsiyet erkek biz geçen ay aldık beşiğini eşyalarını beşik mobilya beşik aldım sorma bende aynı şekilde devamlı gözüm beşikte.zıbınlarını hastane çıkışını havlusu battaniyesi biberonları emzik aldık hepsini şimdilik bi eksiğimiz yok çok şükür doğum çantamıda hazırladım artık.senin cinsiyet ne cnm çantanı hazırlamadıysan mutlaka hazırla ne olur ne olmaz belli mi normalmi sezeryanmı olcak :D

14. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ah canım ben daha çanta hazırlamadım..en kısa zamanda hazırlıycam
    benimde erkek aynıyız senle baya benim oğlumda ters duruyor doktor sezeryan dior bayramdan önce alırız dedi...
    herşeyi tamam oğlumun sadece kendi özel eksiklerim kaldı.onlarıda kardeşim gelcek onu bekliyorum birlikte yapıcaz....allah yardımıcımız olsun arkadaşım o günü sabırsızlıkla bekliyorum:D

15. yns_ysmn

yns_ysmn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy ya ne tesadüf seninde mi oğluşun ters duruyo herşeyimiz aynı senle senin bayramdan önce demiş benimde bayram sonu dedi ozaman senin nasipse 14 kasım gibi olur.bende aynen biran öce gelsinde yavruma kavuşayım diyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.Allah senide benide doğuma girecek herkesi kurtarsın hayırlısıyla canım

kasım anneleriii:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kas kaldirma

kas kaldirma

Kaşlar yerçekimi etkisiyle ya da yaşın ilerlemesiyle dokularda oluşan gevşeme ile birlikte normal pozisyonundan daha aşağı doğru sarkabilir. Kaşların sarkması sonucunda yüzde yorgun, üzgün ya da başka istenmeyen ifadeler oluşabilir. Bunlar dışında bazı hastalıklara bağlı olarak da kaşlarda sarkma görülebilir. Bunlar arasında, yüz felci, tümörler sayılabilir. Bazı ileri durumlarda hastanın...
  2. Kasinti...

Kasinti...

sıkıntıdan kaşınma Vücudun herhangi bir yerinde ya da tamamında hissedilebilir. Böcek dolaşıyormuş hissi, hafif yanma ve batma gibi belirtilerle de ortaya çıkan, insanı çok rahatsız eden, toplum içinde zor duruma düşüren, sevimsiz ve sıkıntılı bir durumdur. Çok şiddetli olduğunda; uykusuzluğa,gerginliğe ve depresyona bile neden olabilir. Nedenleri: Ciltte döküntü yapan...
  3. Yüzük kası

Yüzük kası

Rüyada yüzük kasi görmek, seref, mal ve nimettir
  4. 2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

hamılelıgımboyunca burdan konusup bırbırımıze destek oldugumuz anneler sızı kaybettım ve uzuldum hadı gelın bakalım artık konusucak daha cuk seyımız varrrrrrrrrrr
  5. Kas yırtılması

Kas yırtılması

kas yırtılması et yırtılması adale adale tedavisi kas ameliyatı izle Kas yırtılması nedir?Kas yırtılması sebebleri ve tedavi yolları ile ilgili bilgileri sizler için aktarıyorum Kaslar, iskelet sistemimizi saran ve bununla birlikte vücudumuzun hareketini sağlayan yapılardır. Kaslar, lif adı verilen küçük telciklerin birleşmesinden meydana gelmiştir. KAS YIRTILMASI NEDİR? KAS YIRTILMASI NASIL...

Sayfayı Paylaş