gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kasko 100 tl olacakmış doğru mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben bir şey duydum acaba doğru mu ? 100 TLye kasko yaptırılabilecekmiş.Bunun ne kadarı doğru bilgi verirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kaskoya yapılacak 1 Nisan zammı için araç sahipleri endişeli bekleyişlerini sürdürürken Sigorta şirketleri de ucuz kasko paketlerini devreye soktular. 1 Nisanda devreye girecek kasko ve sigorta poliçesinin ortak olacağı uygulama kasko fiyatlarını ucuzlatacak. Yani bir şehir efsanesine dönüşen kasko zammı doğru değil.
    Yeni dönemde 4 ana kasko uygulaması gelecek. Bunlar, dar kasko, kasko, genişletilmiş kasko ve tam kasko olmak üzere 4 şekilde uygulanacak. Yeni uygulamada ‘dar kasko’, mini hasar ödemelerini içerecek.

Sigorta şirketleri bu haberi alır almaz resmi işlemler başlamadan ucuz sigorta poliçesi satmaya başladılar. 99 liraya bile poliçe bulabileceğiniz bu sistem rekabeti de arttıracak gibi görünüyor.

kasko 100 tl olacakmış doğru mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 100 TL taksitle konut

100 TL taksitle konut

TOKİ'nin 100 TL taksitle konut satışları ilk aşamada 11, daha sonra 9 ilde başlıyor. TOKİ’nin yoksul kesim için yapılacak ve 100 TL’lik başlangıç taksitiyle satılacak 45 metrekarelik konutların yapılacağı iller ve konut sayısı belli oldu. TOKİ ilk aşamada Adana, Ankara, Bursa, Malatya ve Van’ın aralarında yer aldığı 11 şehirde 45 metrekarelik konutların yapımına başlayacak. Şubat ayında...
  2. Yoksula 100 TL taksitle konut

Yoksula 100 TL taksitle konut

TOKİ'nin 100 TL taksit imkanı sunarak satacağı konutlara başvurular yarın başlıyor. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) idaresi tarafından yoksul vatandaşlara yönelik yapılacak ve 100 liradan başlayan taksitlerle satılacak 45 metre karelik konutların satışı için talep toplanmaya, yarın başlanıyor. İlk aşamada 16 ilde yapılacak 8 bin 804 konuttan almak isteyen vatandaşlar, bu illerdeki valiliklere...
  3. 100 TL verdi ortalık karıştı

100 TL verdi ortalık karıştı

Demet Akalım, 100 TL kime verdi, nerede gerçekleşti olay, bahşiş izdihamı konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Demet Akalın, önceki akşam bar çıkışı bir sokak satıcısına 100 TL verince ortalık karıştı melekler. 100 TL elbette bir sokak satıcısı için büyük bi paradır. Bahşiş izdihamı * Önceki akşam Kral TV Müzik Ödülleri töreninden ödülsüz ayrılan Demet Akalın,...
  4. okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

okullarda kılık kıyafet artık serbest olacakmış doğru mu?

Bugün tvde haberlerde okullarda bundan böyle öğrencilerin istediği gibi giyinip okula gideceği hakkında yasa çıktığı söylendi. Hatta resmi gazetede yayınlanmış. Bu doğru mu ? Artık çocuklar serbest mi giyinecek ?
  5. Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ?

Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ?

Ben süper bir haber duydum artık bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış.Ben de yeni yeni merak sarmıştım,i sınıftaki erkek arkadaşlardan öğrenmeye çalışıyordum. Doğruysa bu haber süper :D

Sayfayı Paylaş