gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

Kaşlarım eşittir derdim acil yardımmm:(

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

kaşlarım çok ince değerli melek dostlarım bayaği urastım ama kaslarım gürlesmio ne yapayım?

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok mu ince tatlım_?
    mesela netten örnek bi resim koysana nasıl

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm badem yağı iyi geliyo diye duymuştum ama dikkat et gözüne kaçırma :)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    evet tatlım bende acı badem yağını kaş bölgesine sürersen daha gür olacağını duymuştum

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sarımsağı 2ye böl kes yani kaslarına sür yatmadan önce sabaha yıka büyüsünler hic alma sonra kuaföre git şekillendir :)

6. büşran

büşran Forum Okuru

canlarım saolun tafsiyeleriniz için evet cok ince
    uygulayayim bakiiim

7. büşran

büşran Forum Okuru

valla resim koyacamm olmuyo

Kaşlarım eşittir derdim acil yardımmm:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  2. her geçen gün şişiyorum acil yardımm :(((

her geçen gün şişiyorum acil yardımm :(((

şişiyorum kızlarr yardım edın yaa zehırlı guatır ve adet duensızlıgınden dolayı vucudum ödem toplamıs ve ben her gecen gun şişiyorum ne ıyı gelır hangı bıtkı ıyı gelır yardımcı olun banaa lütfeennn
  3. acil yardımmm ltfen

acil yardımmm ltfen

meraba.istanbulda bir okulda okuyorum üniversitede.bu ikinci okulum.ilk okulmdan yasadıgım bir bunalım sebebiyle ayrıldım.daha dogrusu tecavüze ugradım ve hayala ilşkimi kestim yaklaşık üç yıl.en büyük hayallerimdendi evlenmek cocuk sahibi olmak.kim temiz kalır ki böyle bir olaydan sonra.kimsenin artık beni istemiyecegini düşünüyordum.üç yıl sonunda yeniden bir okula kaydoldum ve...
  4. acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

Melekler, acilen çok acilen çocuk kalbi romanının özeti lazım bana, ne olursunuz yardım edin, yarına yetişmesi lazım ve vaktim kalmadı :S
  5. gömleğime japon yapıştırıcı döküldü leke için acil yardımm

gömleğime japon yapıştırıcı döküldü leke için acil yardımm

En sevdiğim gömleğime japon yapıştırıcısı döküldü, nasıl becerdin demeyin tamamen benim aptallığım ve bu lekeyi nasıl çıkaracam bilmiyorum ne oılur yardım edin, yok mu bunun bir yolu :((

Sayfayı Paylaş