Kaşlarımızın Resmini Paylaşalım

Asenam öncelikle resmini bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim:kiss:Kaşların çok güzel canım ..Özellikle alttaki kaş şeklini çok beğendim...Üstteki daha ince gibi ama her ikisi de çok güzel:) Cesaretinden ötürü,konulara yorumlara olan katılımından dolayı repler sana helal olsun:kiss:

Asenam öncelikle resmini bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim:kiss:Kaşların çok güzel canım ..Özellikle alttaki kaş şeklini çok beğendim...Üstteki daha ince gibi ama her ikisi de çok güzel:) Cesaretinden ötürü,konulara yorumlara olan katılımından dolayı repler sana helal olsun:kiss:
ayyyy çok teşekkür ederim beyzacım :utan:rep verdiğin içide ayrıca çokkkkkkkk çokkkkkk teşekkür edrim canım elimden geleni yapmaya çalışıyorum burdan bütün arakadaşalra sesleniyorum burda cahatbox da sohbet etmek yetmez resimlerde ekleyin şekerler hahahahah

kşalrımı bi ra çok inceltim yakışmadı kalın kaş daha çok yakışıyor bana en altaki resimdeki kaşım bugün çektim koydu :)

beyzacım hem daha çok yakışıyor hemde doğal oluyor şimdi kalı kaç ve doğol kaç moda bide bendeki teraziyi gördünmü beyzacım biri anyada biri konyada kaşmının hahahahah

Sulecim senin içim çektim fotoyu dgerini bil :)ama teki yamuk çünü kendim aldım bakalım naıl olmuş:) gozum.jpg

- - - Updated - - -

SULECİM SENİN İÇİM ÇEKTİM FOTOYU DGERİNİ BİL :)AMA TEKİ YAMUK ÇÜNÜ KENDİM ALDIM BAKALIM NAIL OLMUŞ:)

gozum-182.jpg

beyzaaa o nasıl bakışşş öleeeeeee anaaaaam çok etkileyici bakmışın yaneee:şş:allah güzel olduğun gibi bahtını da güzel eylesinn canım benimmm... buarada adminlere rep veriliyomu bende veryim barii hahaha

Semüjj bakışım öyle canım hani bazen millet etkili bakmak için türlü maymunluklar yapar ya,benimki öyle değil doğal bakış bacım:D kaşlarımı tek gösterim dedim olmadı gözleride mecbur ekledim :D.Güzel dileklerin için sağol canım:kiss:Rabbim hepimizin bahtını güzel eylesin inşallah.Rep veriliyor kız hahahahaha ama gerek yok sağol sözlerin repten daha kıymetli canım:)

Canımmm seni şahsen tanıyan biri olarak tek kelime ile harikasın hatta inanın bana Beyzam bu resimden çok daha güzel hem kendi hemde yüreği öyle güzel ki... 9 gün sonra bu güzelliği Rabbim bana kavuşturacak inşallahhhh:)

Geri