gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

kasnakta pullu oda takımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

kasnakta oda takımı yapılışı kasnakla yapılan oda takımları kasnakta dantel yatak odası takımı yatak odası yapılışı 3ay önce başladım bazıları denemelerim ama onlarda güzel oldu evimde kullanıyorum. hediyelik yapıp götürdüm şimdi sipariş üzerine yapıp satmaya karar verdim bi kaç model daha yapıcam papatyalı felan değişik renklerde almak isteyen olursa tam oda takımı 12 parça peçete,bir adet şömentable,bir adet fiskos masa sı,bir adet uzun konsol olarak yapıyorum sadece masa örtüsü yapabilirim kurdeleli yada sadece pul ile isteğe göre renge göre yapıyorum 15 parça yapıyorum isteğe göre eklerim yada çıkarırım bu şekilde fiyatı 130 tl başka yerlerde araştırdım 150 den aşağı değil ve emin olunki çok zahmetli bir iş yaptığım ve denediğim diğer örnekleride koyacağım az pullu beyaz kurdeleli de yapacağım sırf pul da bakalım çeyizine evine almak isteyen olursa benimle irtibata geçsin artık evde oturmaktan sıkıldım bişiler yapmak istiyorum kendi paramı bi şekilde kazanmak istiyorum allah bana yardım ederse yaptığım örnekler şimdilik bunlar:

kendi evime serdim ilk denememdi çok uğraşmıştım bununla:S

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelll güle güle kullanın......

3. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller ellerine sağlık canım inş. hayırlı müşterilerin olur benimde elimden gelir bu tarz işler gerçekten çok zahmet istiyen ve uğraştıran güzellikler bunlar rabbim sana kolaylık versin güle güle kullanmayı nasip etsin sahiplerine

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok güzeller cnm, ellerine kollarina saglik :)

5. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim saolun

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok emek isteyen bişey dogru emeğine saglık cnm

kasnakta pullu oda takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu ve pullu oya modelleri

Boncuklu ve pullu oya modelleri

pullu oya örnekleri pullu oya modelleri pul örnekleri modelleri 2011 2011 2011 pullu ve boncuklu yazma,tülbent kenarı oyaları örneklerini çeyiz hazırlığı yapanlan ve hamarat hanımlarımız için paylaşıyorum.
  2. Boncuklu pullu oya modelleri

Boncuklu pullu oya modelleri

oya örnekleri pullu yazma modelleri pullu boncuklu oya örnekleri boncuklu 2011 Kullansanızda, kulanmasanız da, çeyiz sandıklarında olması gerekiyor, örf ve adetlerimiz için :) Şahsen ben, çoğunlukda bu oyaları hiç kullanan görmedim, hediyelik veiliyor ve hediye alanlarda nedense saklıyor :) Örf ve adetlerimizi bir nebzede olsa yerine getiriyoruz, buna da çok şükür diyor ve lafı daha fazla...
  3. Kasnakta Oda Takımı Yapılışı (resimli)

Kasnakta Oda Takımı Yapılışı (resimli)

kasnakta oda takımı yapılışı kasnakta vitrin takımı yapılışı oda modelleri video yatak odası Oda takımı, kasnakta oda takımı, yapımı, yapım aşamaları, hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Kasnakta oda takımı yapımı resimlerle anlatılmış bir şekilde sizlerle hanımlar. Alıntıdır...
  4. Pullu Yazma Kenarı Oya Modelleri

Pullu Yazma Kenarı Oya Modelleri

Çeyiz sandıklarının demirbaşı olan yazmalar, milli kültürümüzün de bir parçası haline gelmiştir. Yazma modellerinin uç kısmına uygulanan farklı motifler yazmalara adeta can katmaktadır. Zarif bir motif olan oya modelleri yazma modellerin de sıklıkla tercih edilerek hem çeyiz sandıklarının hemde her bayanın çekmecesin de olması gereken modeller arasın da yer almaya devam ediyor. Pullu yazma...

Sayfayı Paylaş