gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kaspersky Android Antivirüs Programı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar kaspersky Android Antivirüs Programı hakkında bilgi istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

kaspersky Android Antivirüs Programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Virüs-Antivirüs Dialogları

Virüs-Antivirüs Dialogları

Anti-virüs : Şşşşt nereye genç? Virüs : Abi birisine bakıp çıkıcam hemen… Anti-virüs : Olmaz giremezsin yassah!!! —————————————- Anti-virüs : Aaaaa Aaaaa sağa çek bakayım! Virüs : Buyrun abi ne vardı? Anti-virüs : Bölgeye zarar veriyorsun. Tutuklusun Virüs : Abi be, sen al şimdi şu 20 YTL yi beni görme bak yanımda manita var Anti-virüs : Tamam ama çok zarar vermeyin ha!...
  2. kaspersky mobil Security Lite programı

kaspersky mobil Security Lite programı

kaspersky mobil Security Lite programı kaspersky mobil Security Lite Genel Özellikleri kaspersky Android Antivirüs Programı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Kaspersky Mobile Security Lite programı hakkında ve bu programın özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, sizlerle paylaşıyoruz. Kaspersky Mobile Security Lite, antivirüs, çalınmaya karşı koruma, arama ve sms...
  3. Avast Antivirüsü Kaldırmak İstiyorum

Avast Antivirüsü Kaldırmak İstiyorum

avast antivirüsü kaldırmak istiyorum bilgisayarımdan ne yapmam lazım ?
  4. Hangi antivirüs programı

Hangi antivirüs programı

Merhaba kızlar. Ben çok iyi bir antivirüs programı arıyorum. Benim evde çocuklar var ve sürekli oyun yükleyip oynuyorlar. Malum oyunlardan çok virüs kapabiliyorsun. Bilgisayarımda iyice ağırlaştı sanırım format göründü. Formattan sonra pc mi virüslerden çok iyi koruyabilecek ve ücretsiz olmak koşulu ile bana antivirüs programı tavsiye edebilirmisiniz? Sizler bilgisayarınızı virüslerden korumak...
  5. Sildiğiniz Dosyaları Recuva ile Geri Getirebilirsiniz

Sildiğiniz Dosyaları Recuva ile Geri Getirebilirsiniz

Recuva kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. Günlük hayatımızda bilgisayarımızı kullanırken istenmeyen şekilde önemli dosyalarımızı silebiliyoruz. Geri Dönüşüm Kutusu'nu yanlışlıkla boşaltmamız veya Shift+Del tuşlarını yanlış kullanmamız hassas dosyalarımızın kaybolmasına neden olabiliyor. Bunun yanında USB bellekler ve...

Sayfayı Paylaş