gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kastamonu Yöresel Yemekleri

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kastamonu yemekleri Kastamonu Yöresel Yemekleri
    Merhaba Sevgili Melek'ler, sizler için ve Kastamon'ya gidipte yöresel yemeklerden yemek isteyen tüm arkadaşalrımız için bu sayfamızda Kastamonu yöçresel yemeklerinden bahsedeceğiz ve size Kastamonu yöresel mutfaklarına sahip olan restoranlar hakkında da bilgiler aktaracağız.

kastamonu yemekleri bakırköy
    Kastamonu Mutfağı

İstanbulda Kastamonu Mutfağını buluşturan Abdulkadir Restoran Mutlaka Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz Özellikle Özel Soslu Döneri yemenizi tavsiye ederiz.

İletişim Bilgileri;

Adres: Cevizlik Mh. İstanbul Cd. No: 30/A 34149 Bakırköy/İstanbul
    Tel: 570 49 31 - 543 49 36

Abdulkadir restaurant Yemekleri

Kastamonu Mutfağından

Etli Ekmek
    Pastırmalı Ekmek
    Kastamonu Döneri
    Tirit
    Pastırma (100gr)
    Kastamonu Cacığı
    Eğşi

Et Yemekleri

Kuzu Haşlama
    Kuzu Tandır
    Kuzu Güveç
    Kuzu Kavurma
    Dana Kavurma
    Tas Kebap
    Patlıcan Kebap
    Dana Rosto
    Guveçte Etli Türlü
    Mantar Soslu Et Sote

Güveçte Etli Kurufasulye
    Arnavut Ciğeri
    Orman Kebap
    Islım Kebap
    Elbasantava
    Sac Kavurma
    Parmak Kebap
    Kağıt Kebap
    Kayseri Tava
    Et Sote

Köfte çeşitleri

Fırın Köfte
    İzmir Köfte
    Misket Köfte
    Kuru Köfte
    Kadınbudu Köfte
    Dalyan Köfte
    Ekşili Köfte
    Hasanpaşa Köfte

Tavuk Çeşitleri

Tavuk Pirzola
    Fırın Tavuk
    Tavuk Sote
    Sebzeli Tavuk
    Tavuk Baget
    Tavuk Sarma
    Tavuk Kavurma

Sebze Çeşitleri

Mantar Sote
    Fasulye
    Fasulye Kavurması
    Ispanak
    Ispanak Kavurması
    Kuru Fasulye
    Nohut
    Karnabahar
    Pazı
    Semizotu
    Sebzeli Türlü
    Kabak Dolması
    Patlıcan Musakka
    Biber Dolması

Kastamonu Yöresel Yemekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kastamonu Yöresel Yemeklerini paylaşıyoruz

Kastamonu Yöresel Yemeklerini paylaşıyoruz

Kastamonu Yöresel Yemekleri Kastamonu,Kastamonu Yöresel Yemekleri, Kastamonuda yapılan Yemekler, Kastamonunun meşhur Yemekleri, etli ekmek, Kastamonu iline ait yöresel yemekleri ve tariflerini paylaşıyorum melekler... Kaynaklara bakılırsa Kastamonu ve çevresinde tamı tamına 812 çeşit yemek tespit edilmişti. Mantar yemekleri bile başlı başına bir konuydu. Yeri gelmişken Türkiye’de en...
  2. Mersin (içel) Yöresel Yemekleri

Mersin (içel) Yöresel Yemekleri

mersinin yöresel yemekleri mersin meşhur yemekleri mersinin meşhur Mersin'in Yemekleri,mersin yöresinin yemekleri,içel yemekleri,mersinin meşhur yemekleri,mersin'in ünlü yemekleri, tantuni Mersin ilinde yapılan yöresel yemekler ve tariflerini paylaşıyorum kızlar.. Mersin ilinde gelişmiş restoran modellerinde deniz ürünleri, kırmızı et yemekleri, özel kebap çeşitlerini yeme imkanları...
  3. Kırşehir Yöresel Yemekleri

Kırşehir Yöresel Yemekleri

kırşehir yöresel yemekleri kırşehir yemekleri kirsehir Kırşehirin yöresel Yemekleri,Kırşehir Yemekleri,Kırşehir yöresine ait Yemekler,Kırşehirin meşhur Yemekleri,Kırşehirin ünlü Yemekleri Kırşehir ilinde yapılan yöresel yemekler ve tariflerini paylaşıyorum kızlar.. Kırşehir Yöresinin en yaygın et yemeği tavuk yada hindi etinden yapılan "çullama" dır. Yağ ve unla pişirilen...
  4. Ardahan Yöresel Yemekleri

Ardahan Yöresel Yemekleri

yemek yozgat yemekleri ardahan yemekleri ardahanın ardahan Ardahan, Ardahan yemekleri, ardahan yemek kültürü, ardahan yöresel yemekleri, ardahanın meşhur yemekleri Ardahan ilinde yapılan yöresel yemekle ve tariflerini paylaşıyorum melekler... Anadolu'da her yörenin kendine has yemek kültürü ve damak zevki olduğunu görürüz. Bu kültür, yörenin coğrafi ve iklim özelliklerini üzerinde...
  5. En güzel kastamonu yemekleri

En güzel kastamonu yemekleri

En güzel kastamonu yemekleri Selam ben kastamonu yemekleri tarifleri istiyorum sizden nelerdir en güzel yemekleri

Sayfayı Paylaş