gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kastamonu

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kastamonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resimlerle Kastamonu

resimlerle Kastamonu

resimlerle kastamonu Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x452.kastamonu kalesiBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x600.kayamezarBu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.780x585.Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.780x585.Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.780x540.Bu resım...
  2. Kastamonu Tarihi ve Kastamonu Coğrafyası

Kastamonu Tarihi ve Kastamonu Coğrafyası

1.Konumu Ve Doğal Yapısı Kastamonu ili Batı Karadeniz bölgesinde 41 derece 21' kuzey enlemi i!e 33 derece 46' doğu boylamları arasında yer alır. Deniz seviyesinden yüksekliği 775m.dir.Yüzölçümü 13.108,1 km2dir. Kastamonu İli çoğunlukla engebeli arazilerden oluşmaktadır, ilin kuzeyinde Batı Karadeniz Dağları bulunmaktadır. Karadeniz sahiline paralel olarak isfendiyar (Küre) Dağları...
  3. Kastamonu Mutfağı

Kastamonu Mutfağı

rüyada erişte kesmek Bu hazırlık nerden geliyor böyle derseniz Kastamonu benim memleketim kızlar. Etli ekmeği yemeden gitmeyin derim kastamonu'dan.. Orda yemesi bir başka oluyor. Kastamonu Mutfağı Kastamonu yiyecek – içecek hususunda zengin bir mutfağa sahiptir. Bu zenginliğin başlıca sebebi; bitki örtüsündeki çeşitli ve tabiata dayalı yetiştirilen hayvan varlığıdır....
  4. Neden kastamonu?

Neden kastamonu?

Atatürk'ün ileri görüşlülüğüne çok güzel bir örnek... Şapka giymek için neden Anadolu'nun en çok bağnaz görünen bir bölgesini seçtiğini sormuştum. Dedi ki: — O tarafa ilk defa gidiyordum. Halk o kadar beni görmek merakında idi ki, başımda ne ile görse öyle kabul edecekti. İzmir tarafına gitseydim, yalnız şapkamı görürlerdi.
  5. En güzel kastamonu yemekleri

En güzel kastamonu yemekleri

En güzel kastamonu yemekleri Selam ben kastamonu yemekleri tarifleri istiyorum sizden nelerdir en güzel yemekleri

Sayfayı Paylaş