gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Kastamonuda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

kastamonu yöresi kültürü yaşamış evliyaları türbeleri hakkında bilgiler burda melekler kastamonu şehri doğası ve kültürüyle güzel bir şehir
    hele kastamonu da bulunan valla kanyonunu görmenizi tavsiye ederim eğer doğa sever bir melekisenizz:)

şimdi sizlere kastamonu yöresinde yaşamış olan evliyaları ve türbelerini yazacam melekler

Kastamonu

Abdurrahmân Efendi (Zileli)
    Abdülfettâh Velî
    Ahî Şorba
    Ahmed Siyâhî
    Âşıklı Sultan
    Bayraklı Sultan
    Benli Sultan
    Deveci Sultan
    Ebdal Hasan
    Hacı Dede
    Hacı Ramazan
    Hayreddîn Halil bin Kâsım
    Îsâ Dede
    Karabaş Sultan
    Ömer Füâdî
    Seyyid Ahmed Hicâbî
    Seyyid Ahmed Sünnetî
    Şa'bân-ı Velî

Kastamonuda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyarbakır da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Diyarbakır da Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

diyarbakır yöresi gelenekleri yaşamış olan evliyaları ve türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler diyarbakır yöresi doğası çok güzeldir hernekadar adı kötü anılsada diyarbakır şehri çok güzeldir ve bir çok evliya yaşamıştır orda işte o evliyaalrı sizlerle paylaşıyoruz Diyarbakır Ahmed Kârazî Diyârıbekrî Ahmed Mürşidî Efendi Sâdık Ali Efendi Şeyh Yûsuf Hemedânî
  2. Hatayda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Hatayda Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

hatay yöresi şehri orda yaşamış olan evliyalar türbeleri hakkında tüm bilgiler burda melekler sevgili melekelr hatay şehri kültürü doğasıı ve yemekleriyle meşhurdurr yöresel yemekleri çok güzeldir suriye ye yakın olduğundan oranın kültürünüde almıştır şimdi sizlere hatayda yaşamış olan evliyaları ve türbelerini yazacam Hatay Abdullah bin Hubeyk Ahmed bin Âsım Antâkî Ahmed Kuseyrî...
  3. Mersinde Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Mersinde Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

mersin içel yöresi orda yaşamışolan evliyalar türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler mersin mersin mersinnn en sevdiğim şehirlerden birisi çocukluğumun bir kısmının geçtiği anılarımla dolu güzel şehirr yöresel yemekleri doğasıı herşeyiyle harika şehir mersin şimdie size orda yaşamış olan evliyaları ve türbelerini yazıcam Mersin ( İçel ) Muhammed Nûreddîn Efendi Seyyid...
  4. Kahramanmaraşta Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Kahramanmaraşta Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

kahramanmaraş yöresi yaşamış evliyaları türbeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler kahramanmaraşa çok küçükken gitmiştim hayal meyal hatırlıyorum çok güzel bi yerdii dağlık ağaçlık çok sevmiştim orayıı her nekadar tarihi yerlerini gezemesem dondurmasından yiyemesemdee gördüklerim bana yetti:D:D şimdi bu güzel şehirde yaşamış olan evliyaları ve türbelerin adını yazacam...
  5. Kırklareli de Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

Kırklareli de Yaşamış Olan Evliyalar ve Türbeleri

kırklareli yöresi yaşamış olan evliyaları türbeleri hakkında bilgiler burda melekler kırklareli ismi söylenişe göre 40 savaşçı askerin orda yaşamasından dolayı verilmiştir önceki adı kırkkilise olan kırklareli şehri 20 aralık 1924 de çıkarılan bir yasa sonucunda kırklareli olmuş melekler şimdi size bu şehirde yaşamış olan evliyaları ve türbelerini yazıcam melekler Kırklareli Mehmed...

Sayfayı Paylaş