gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kat kat zincir kolyeler bu yılda moda

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Son birkaç senedir gündemde olan zincir kolyeler bu sezonda popülerliğini koruyor,melişlerim işte birkaç zincir modelleri..:) [​IMG]

Kat kat zincir kolyeler bu yılda moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. •*•gözyAşlarımı efkArıma kattıM bu geCe•*•

•*•gözyAşlarımı efkArıma kattıM bu geCe•*•

gözyAşlarımı efkArıma kattıM bu geCe Yalnızca seni özlemek geliyor içimden... Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya,başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde Kağıdı,kalemi elime alıp, seninle dertleşmek,yalnızca sana yazmak yalnızca seni özlemek geliyor içimden... Sana yazmak... "Sana seni Yazmak" Seni ve yüreğimde anlam bulan duyguları... Sana ait yüreğimin...
  2. evinize bu bahar renk katın

evinize bu bahar renk katın

ilk baharda geldi yaza ne kaldı kışın donuklugunu sööyle bir üzerinizden atın bakalım arkadaslarım önce yasadıgınız mekan yani evinizden baslayabilrsiniz bir kaç küçük dokunuş nasıl da etkili olacak göreceksinizz hadi buyrunn............................ Yaz mevsiminin dinamizmini yaşam alanlarınızın her karesine taşımak istiyorsanız renkli aksesuarlar,...
  3. Tırnaklarınız Kat Kat Ayrılıyorsa

Tırnaklarınız Kat Kat Ayrılıyorsa

Tırnaklarınız Kat Kat Ayrılıyorsa... Tirnaklarin kat kat ayrilarak kirilmasi, pek çok kadinin yasadigi bir problemdir. Bilmis arkadaslariniz bu duruma hemen kalsiyum eksikligi yaftasi yapistirsa da, aslinda sorun özünde kalitsaldir. Gene de yapabileceginiz bazi seyler var. Pek çok kadinin ortak problemidir, kat kat ayrilan tirnaklar. Siz özenle uzatip, manikür yaptirip, nefis bir renkte oje...
  4. ....umuduma umut kattık bu yolda

....umuduma umut kattık bu yolda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Şıklığınıza Bu Zincirlerlerle Şıklık Katın

Şıklığınıza Bu Zincirlerlerle Şıklık Katın

altın zincir modelleri altin zincir modelleri Hepimiz bilioruz ki şık olmanın yolu giydiğimiz kıyafetlerden hariç taktığımız takılardan da geçiyor bayan melekler.. bende düşündüm sizlere bir kaç model kolye sunmak istedim.. buyrun;

Sayfayı Paylaş