gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kate Moss'un Topshop Koleksiyonu

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Kate Moss'un Topshop Koleksiyonu

Kate moss bu yıl başı için Topshop'a özel bir koleksiyon
    hazırladı.Kendiside bizzat objektiflerin önüne geçti.Modellerde etnik işlemeler,payetler,pullar ve skinn jean'ler ön planda.Ben çekimleri çok beğendim,iyi bir tema şık kesimler ve Kate Moss'un profesyonelliği...

Kate Moss'un Topshop Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kate Moss'un Tasarımları Kapış Kapış

Kate Moss'un Tasarımları Kapış Kapış

Ünlü topmodel, TopShop markası altında bu yaza ilişkin kreasyonlarını satışa çıkardı. Londra'daki mağazada 200 elbise 1.5 saat içinde satıldı. Merakla beklenen Kate Moss'un yaz koleksiyonu dün satışa çıkarıldı. Oxford Street'teki TopShop mağazasında satışa sunulan giysiler alıcılardan büyük ilgi gördü. 200 elbisenin 1.5 saat içinde satıldığı rapor edildi. Kate Moss'un koleksiyonunda...
  2. Topshop 2010 takı koleksiyonu

Topshop 2010 takı koleksiyonu

takı koleksiyonları 2010 takı koleksiyonu koleksiyonu Melişlerim hepiside bir birinden güzel Topshop takı modelleri burda:)
  3. Kate Moss'dan Güzellik Önerileri...

Kate Moss'dan Güzellik Önerileri...

kate moss, güzellik önerileri, bakımlı olmak için, ipuçları, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Chanel,Gucci ve Versace gibi markalarla çalışmış olan ünlü süper model Kate Moss güzelliğiyle ilgili sırları Elle dergisine verdiği röportajda anlatmış. Sizler için yayınlıyoruz... Sabah uyandığınızda ilk güzellik adımınız nedir? Sadece bir duş almak. Yüzümü...
  4. Kate Moss'un Ayakları Şaşırttı...Nasıl mı??

Kate Moss'un Ayakları Şaşırttı...Nasıl mı??

Kate Moss Haber Kate Moss Ayakları Her güzelin bir kusuru vardır elbette...Kate Moss da demekki ayaklarının kurbanı ...:) Bildiği halde nasıl sergilemiş böyle anlamadım gitti...Siz ne dersiniz bu işe meleklerim...Bu yaşının verdiği unutkanlık mı yoksa birebir yüzleşmek mi ...:) Güzelliği Dillere Destan Ama... "Her güzelin bir kusuru vardır" sözü ne kadar da doğruymuş....

Sayfayı Paylaş